Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2023, 15:52
Wpi.....ają blok sera (cheddar) na głęboki olej i nazywają to dobrym jedzeniem
Odpisz
11 października 2023, 15:57
Lubię przygotować ser...
Dlatego delikatnie go podgrzewam w rondlu by był jak makaroni delikatnie łaskotał me podniebienie, tymczasem Amerykanie jedzą tłuszcz w tłuszczu otoczony tłuszczem o smaku spalonego tłuszczu.
Odpisz
12 października 2023, 18:52
w jednym stanie na jakieś festyny przygotowywują masło smażone w głębokim tłuszczu
Sprawdziłem, jest na pewno co najmniej jeden gatunek masła, który się nie topi w tak wysokich temperaturach
Odpisz
12 października 2023, 09:45
Kapitalizm kiedy Panama Papers
Odpisz
12 października 2023, 11:29
@Murarzowa: te dwie strzałki w dół tylko potwierdzają moją wypowiedź.
Każdy ma wyj...ne
Odpisz
11 października 2023, 15:24
Brak znajomości języków obcych i geografii
Totalnie nie rozumiem czemu tak mały nacisk na to jest kładziony w USA
Odpisz
11 października 2023, 15:31
@DorjanOllo: Bo Jankesi to debiIe lol!
Odpisz
12 października 2023, 08:45
@DorjanOllo: Bo Hamerica to najlepszy kraj na planecie, fuck yeah!
Odpisz
12 października 2023, 08:49
@rumcajschr: zbombardujmy Amerykę Północną bo z południowej fajne dragi som
Odpisz
12 października 2023, 08:49
@Rey_Palpatine: Anglosasi do gazu
Odpisz
12 października 2023, 08:50
@rumcajschr: wszyscy którzy potrafią choć trochę po angielsku może poza wyjątkami (polska i rossija gurom)
Odpisz
12 października 2023, 09:44
@Rey_Palpatine: Amerykanie powinni trafić do rezerwatów. Chyba wiadomo o których mówię
Odpisz
11 października 2023, 17:49
Czekam na papiery o amerykańskim Smoleńsku
Odpisz
12 października 2023, 08:46
@WujekFoliarz: I wyjaśnieniu śmierci Teda Kaczyńskiego?
Odpisz
12 października 2023, 08:45
U nich fnaf nie jest tak abstrakcyjny jak u nas, bo tam restauracje z przerażającymi człekokształtnymi robotami-zwierzątkami to normalny zabieg
Odpisz