Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pyoter_Nosacz

30 listopada 2025, 19:54

Mmmmmm gruzińskie z siarką dobre jak sam stalin

Avatar gruby_wieprz

18 października 2023, 16:30

Ja widziałem z ptakiem kiwi i emu

Avatar malinowy_kot

14 października 2023, 15:18

U mnie się kupuje tylko komuś w prezencie (o ile w barku nie ma innego, niż od tej osoby), no i najczęściej są to jakieś dość tanie wina, albo carlo rosy¿ (jakoś tak)

Avatar Mikrus19

14 października 2023, 15:44

@malinowy_kot: To coś, co wymieniłeś to nawet nie jest wino

Avatar malinowy_kot

14 października 2023, 16:13

@Mikrus19: No nie znam się na winach (nikt u mnie nie zna się na winach - mało kto alko w ogóle pije)
Zapodałam to, bo to jedyne co mi przychodzi do łba (chyba że Ci chodzi o pisownię)

Avatar MIGRAVI

14 października 2023, 09:25

Ja kupiłem ostatnio wino bo na etykiecie był narysowany odcisk stopy XD kosztowało 25zł i było pyszne!

Avatar Gopostal

14 października 2023, 02:04

AMARENA

Avatar QWERT_47

13 października 2023, 20:12

Polski pingwin😳

Avatar PewienKtosiek

13 października 2023, 23:56

@QWERT_47: Też mi się tak skojarzyło

Avatar DorjanOllo

13 października 2023, 10:13

Opisze ktoś pokrótce jakie wino wybiera się do czego?

Avatar KittyQueen

13 października 2023, 10:22

@DorjanOllo: No w skrócie zależy od ciężkości dania i pory roku. W lato, do owoców morza, ryb i delikatnych mięs a także do deserów sprawdzi się białe, półwytrawne albo wytrawne. Natomiast w zimę, do dań ciężkich czerwone, raczej półsłodkie lub półwytrawne. Ogólnie jeśli chodzi o mięsa to zasada jest prosta.
Białe mięso = białe wino
Czerwone mięso = czerwone wino

Avatar DorjanOllo

13 października 2023, 10:26

@KittyQueen: Dzięki

Avatar Timix

13 października 2023, 11:51

@DorjanOllo: A w praktyce z niedobrego wina można zrobić coś dobrego.
Czerwony bezsmakowy sikacz za 50zł (zdzierstwo) sprawi że sos będzie miał ładny kolor a mięso będzie miększe.
Raz też robiłem dżem malinowy z domowym winem porzeczkowym, wyszedł świetny. (Samo wino cierpkie aż policzki bolały).

Avatar Timix

13 października 2023, 11:55

@Timix: Z winnego recyklingu polecam też sangrie. Czyli drink z wina z owocami, lodem i sokiem. Wszystkie dziewczyny jakie częstowałem były zachwycone.

Avatar KittyQueen

13 października 2023, 10:20

Wybierz Gato Negro

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Phi!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niezniszczalne

To się nie może nie udać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka