Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2025, 19:54
Mmmmmm gruzińskie z siarką dobre jak sam stalin
Odpisz
18 października 2023, 16:30
Ja widziałem z ptakiem kiwi i emu
Odpisz
14 października 2023, 15:18
U mnie się kupuje tylko komuś w prezencie (o ile w barku nie ma innego, niż od tej osoby), no i najczęściej są to jakieś dość tanie wina, albo carlo rosy¿ (jakoś tak)
Odpisz
14 października 2023, 15:44
@malinowy_kot: To coś, co wymieniłeś to nawet nie jest wino
Odpisz
14 października 2023, 16:13
@Mikrus19: No nie znam się na winach (nikt u mnie nie zna się na winach - mało kto alko w ogóle pije)
Zapodałam to, bo to jedyne co mi przychodzi do łba (chyba że Ci chodzi o pisownię)
Odpisz
14 października 2023, 09:25
Ja kupiłem ostatnio wino bo na etykiecie był narysowany odcisk stopy XD kosztowało 25zł i było pyszne!
Odpisz
14 października 2023, 02:04
AMARENA
Odpisz
13 października 2023, 20:12
Polski pingwin😳
Odpisz
13 października 2023, 23:56
@QWERT_47: Też mi się tak skojarzyło
Odpisz
13 października 2023, 10:13
Opisze ktoś pokrótce jakie wino wybiera się do czego?
Odpisz
13 października 2023, 10:22
@DorjanOllo: No w skrócie zależy od ciężkości dania i pory roku. W lato, do owoców morza, ryb i delikatnych mięs a także do deserów sprawdzi się białe, półwytrawne albo wytrawne. Natomiast w zimę, do dań ciężkich czerwone, raczej półsłodkie lub półwytrawne. Ogólnie jeśli chodzi o mięsa to zasada jest prosta.
Białe mięso = białe wino
Czerwone mięso = czerwone wino
Odpisz
13 października 2023, 10:26
@KittyQueen: Dzięki
Odpisz
13 października 2023, 11:51
@DorjanOllo: A w praktyce z niedobrego wina można zrobić coś dobrego.
Czerwony bezsmakowy sikacz za 50zł (zdzierstwo) sprawi że sos będzie miał ładny kolor a mięso będzie miększe.
Raz też robiłem dżem malinowy z domowym winem porzeczkowym, wyszedł świetny. (Samo wino cierpkie aż policzki bolały).
Odpisz
13 października 2023, 11:55
@Timix: Z winnego recyklingu polecam też sangrie. Czyli drink z wina z owocami, lodem i sokiem. Wszystkie dziewczyny jakie częstowałem były zachwycone.
Odpisz
13 października 2023, 10:20
Wybierz Gato Negro
Odpisz