Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pan_patelnia

22 listopada 2023, 21:41

SCP 001 fabryka

Avatar MaxiorPL

27 czerwca 2014, 14:29

Ja również nie posiadam :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (67)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (67)
Avatar ZlotyOrion

27 lutego 2023, 09:45

Avatar tofik87

2 czerwca 2023, 16:55

Avatar PlayBoxPL

27 września 2021, 13:43

a ja mam xiaomi

Avatar kres4800

27 marca 2019, 11:38

I dobrze niech chinole dla nas pracują

Avatar Mikusdk13g4

22 marca 2021, 13:39

@kres4800: Oni też są ludźmi nie ładnie tak

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 sierpnia 2015, 10:45

Na szczęście nie posiadam tego kawałka gówna. Nie muszę mieć wyrzutów sumienia.

Avatar Daje_5

14 grudnia 2015, 23:15

50

Avatar patolek111

25 czerwca 2017, 16:20

@Daje_5: 51 sony

Avatar Aoi_Edelstain

6 stycznia 2020, 11:11

@patolek111: 52, LG

Avatar Nokia_701

16 sierpnia 2019, 23:27

Dlatego jestem nokią

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2019, 23:46

Mam XIAOMI

Avatar sloikmajonezu

13 grudnia 2016, 21:03

Wszystkich którzy piszą że nie mają iPhone zasmucę ta firma robi także ps2, ps3, ps4, x360, xone, telefony motorola, wii U i jeszcze kilka innych rzeczy.

Avatar adix53

6 lutego 2018, 15:56

@sloikmajonezu: z tego mam tylko ps3.

Avatar BloodyEyes

26 kwietnia 2019, 16:25

@sloikmajonezu: mam nokie

Avatar adix53

6 lutego 2018, 15:55

JA.MAM.SAM-KU*WA-SUNGA!

Avatar Sebzer

24 czerwca 2017, 11:11

tragedia! co za debile na to pozwalają

Avatar KotPrezesa112

29 lipca 2015, 14:30

widziałem w telewizji a sam nie mam tych durnych iphoneów

Avatar dosieniek123

20 sierpnia 2014, 21:11

48 lg is the Best

Avatar NieWidzialny

26 października 2014, 08:26

@dosieniek123: fail bo napisałeś koment a nie odpowiedź

Avatar HYPER_SMOKI

16 lipca 2014, 22:30

Ja nie mam chęci wydać 3000zł tylko po to by za pół roku wyszedł nowszy model który ma większy monitor o 0,3 cala. Najlepszym smartfonem była Nokia 5530 Xpressmusic :)

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2014, 21:28

Dlatego mam Androida :)

Avatar hougiemonster

4 lipca 2014, 21:21

bo twój Android wcale nie był robiony w podobnej fabryce, nie... -,-

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2014, 22:22

Avatar kotul

4 lipca 2014, 17:52

a ja nie mam dotykowca nawet,bo nie potrzebuję,dla mnie telefon jest po to,żeby dźwonić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

To się nie może nie udać

Phi!

To by wystarczyło

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka