Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar karolina8903

4 lipca 2014, 12:35

-O k*rwa! Jeszcze patelnia...

Avatar ziomek2009

4 lipca 2014, 09:28

Dzwonek na przerwę oraz wakacje.

Avatar AncalagonCzarny

4 lipca 2014, 09:06

Najsłodszy dźwięk to ten gdy wrogowie płoną >:D

Avatar Filek

3 lipca 2014, 23:04

A wyobraźcie sobię że idziecie przez jakiś ciemny tunel i nagle słyszycie płacz dziecka w takim specyficznym dźwięku jak w jakimś horrorze :D

Ale nie nawidzę śmiechu dziecka ani samego jego wyglądu, bo popatrzcie na wszystkie małe możliwe słodkie zwierzątka, a potem spójrz na ludzkie dziecko...

Avatar AncalagonCzarny

4 lipca 2014, 09:05

@Filek: Niestety mali ludzie są szpetni ;D

Avatar przemek1ni

2 lipca 2014, 21:30

Albo dźwięk, jaki wydaje lis.

Avatar Vass1234

4 lipca 2014, 08:03

@przemek1ni: WHAT THE FUCK'N FOX SAY?! (wydarcie się na całe miasto)

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2014, 22:46

A teraz zaskoczę wszystkich moim obrzydliwie niewiarygodnym komentarzem. Uważam, że dzieci są słodkie :) Ha! I co teraz? Keep hatin'!

Avatar slenderr

3 lipca 2014, 21:29

nienawidzę dzieci i ptaków. ani jak ktoś ciągle przekłada naczynia kiedy oglądam film...

Avatar sectus

3 lipca 2014, 21:23

śmiech CZEGO?

Avatar volf360

3 lipca 2014, 21:17

A jak zmywarka zmywa to co wtedy ?

Avatar Eiala

3 lipca 2014, 21:11

Nie przepadam za dziećmi i dźwiękiem płynącej wody z kranu - deszcz i śpiew ptaków może być

Avatar AncalagonCzarny

3 lipca 2014, 06:37

Ja tam dzieci nie lubię a jak mi drozd je**ł czymś o ściany jaskini to z mojej komnaty słyszałem ;-;

Avatar LSD2000

2 lipca 2014, 22:13

Nie wiem dlaczego ale ja lubię słuchać płaczu dziecka .-.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ikony

Totalnie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka