Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AteistycznyWojownik

28 października 2023, 14:02

Okej, kilka lat temu, kilka moich kolegów z klasy poszli zbierać cukierki i ich gonił bezdomny i jakaś ranomowa baba

Avatar Geraltzriviv

27 października 2023, 15:58

Nie jestem fanem tej tradycji, ale to przesada

Avatar no_one

25 października 2023, 17:58

I ma rację, tylko Dziady 👍

Avatar Schabowy_nie_mielony

25 października 2023, 10:55

Matka Marzena xd

Avatar Exzit1

24 października 2023, 18:20

Ojciec Mateusz z innego wymiaru

Avatar Rhokai

Edytowano - 24 października 2023, 17:58

Pov: jesteś dzieckiem które chce się nawpi.....ać cukierków w halloween

Avatar
Konto usunięte

24 października 2023, 17:02

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (39)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (39)
Avatar MichalGo27

Edytowano - 27 października 2023, 13:59

ale i tak je obchodzą lol (inne szatańskie święta)

Avatar IkarAviator

27 października 2023, 14:21

@Zloty_bambus: a to już zależy, dla kogo ten żel. Muszę wybrać zapach i smak

Avatar Leszy

24 października 2023, 17:07

Lepiej ze straszyła niż próbowała posłać te dzieci do piekła.

Avatar IkarAviator

24 października 2023, 17:07

Mnie kusi, żeby napełnić karabin na wodę wodą świeconą, albo takąsnajperkę na kulki wodne i ładować w te potworki krzycząc Deus Vult.

A tak serio to lepiej karnawał i w czasie bardziej odpowiednim niż przeddzień powagi i zadumy nad grobami zmarłych. Na przykład po nowym roku tski karnawa z przebieraniem sie i cosplayowaniem, chodzenie w dzień zamiast po zmroku i na kie licho te dynie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar ArthurMorgan

24 października 2023, 18:50

@jakub17: Pie....enie o świętości wiecznego ognia jest dobre dla dzieci...
(Nienawidzę katopatoli)

Avatar Talerz

Edytowano - 25 października 2023, 20:11

@IkarAviator: Jeśli z halloween zrobić święto cosplayowania to utraci cały urok i klimat, i po lrostu przesyanie być tym samym świętem. A 1 listopada nie każdy obchodzi

Avatar Leszy

24 października 2023, 17:07

Dobrze że nie ksiądz

Avatar Ronan

24 października 2023, 17:02

nie podoba mi się, w którą stronę zmierza ten świat :1

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Veeebs
Dodane przez: Veeebs

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka