Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2015, 21:56
@KontoUsunięte: Nowy w Internetach:?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 16:14
@KontoUsunięte: PolandBall jest czerwono-biały bo ukrywa się przed NaziBallem -.-
Odpisz
3 lipca 2014, 15:28
co on....pokeball'a (nie wiem jak to sie pisze) chce zabić ?
Odpisz
3 lipca 2014, 19:37
to jest Polandball
Odpisz
3 lipca 2014, 20:02
@Mati129: poland... jest biało czerwony a nie na odwrót
Odpisz
4 lipca 2014, 08:30
Idź się zabij, to czepianie się nie jest zabawne.
Odpisz
4 lipca 2014, 08:32
@shark2199: to nie ma sensu :I
Odpisz
4 lipca 2014, 08:48
Twoje życie nie ma sensu. Kolory polandballa to wybór twórcy i ch*j nas obchodzi czy wg ciebie ma to sens czy nie. Czepianie się tego nic nie zmieni, tylko wku*wi innych ludzi.
Odpisz
4 lipca 2014, 08:56
@shark2199: jak na razie to ty się czepiasz mnie...
i wybacz ale będę tą "mądrzejszą" i nie odpowiem/odpisze na to co mi teraz napiszesz bo widać nie umiesz odróżnić wyrażania własnej opini i spostrzeżeń od czepiania się....
z mojej strony to tyle...
Odpisz
27 lipca 2014, 12:02
Ja też się czepiam.
Odpisz
3 lipca 2014, 17:44
to NIE JEST Polska! o_0
Odpisz
3 lipca 2014, 18:52
@Stillgrave: boże kolejny -_-
Odpisz
1 lipca 2014, 11:05
Pszećesz to monako idioty!1!
Odpisz
1 lipca 2014, 11:28
dobrze gada polać mu
Odpisz
3 lipca 2014, 15:22
To jest polandball
Odpisz
3 lipca 2014, 15:44
@Tig53: Pszećesz mówie rze monako!1!
Odpisz
3 lipca 2014, 16:29
Ile jeszcze ludzi będzie tak pisało. Przeczytaj zasady rysowania countryballi. Jest tam napisane m.in. , że Polandballa rysujemy z flagą odwróconą do góry nogami.
Odpisz
3 lipca 2014, 16:40
@TheVixo: Słabe poczucie sarkazmu. Współczuję...
Odpisz
3 lipca 2014, 16:48
Znając Ciebie, to nie musiał być sarkazm.
Odpisz
3 lipca 2014, 18:19
ja ci dałem łapę w dół mimo że zrozumiałem sarkazm. Po prostu nie jesteś oryginalny robiąc taki żart, widziałem go tu parę razy i nie ma potrzeby, by dalej go uzywac
Odpisz
6 listopada 2014, 16:57
@Tig53: to nie monako tylko polska sie wypier***iła i jest do góry nogami
Odpisz
3 lipca 2014, 15:15
Twórca nie przemyślał tego obrazka... chyba że nie tylko niemcy w tamtych czasach zmienili barwy.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2014, 15:22
@gonzal11: To co on zabija we snie to Francja
Odpisz
3 lipca 2014, 17:50
@Tig53: Heh to co mu się śni to to jak zabija francję
masz rację ale *piii* przez hełm mógł to zinterpretować jako polskę więc następnym razem przyjrzyj się 2 razy zanim kogoś zminusujesz i napiszesz bezsensowny komenatrz ...
Odpisz
3 lipca 2014, 17:59
@gonzal11: To jest Egipt ;)
Odpisz
3 lipca 2014, 18:26
To starsza flaga Niemiec...
Odpisz