Już się boję nowego roku szkolnego...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Stany w pigułce
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2017, 08:28
@KontoUsunięte: Chyba nosa :P
Odpisz
3 lipca 2014, 14:19
"No to co, może ktoś się przedstawi całej klasie? Hmhmhm, no to może koleżanka co tu siedzi. Jak masz na imię? Aaa, Ewa, Ewunia, to Ewunia, powiedz nam czym się interesujesz."
Odpisz
31 października 2016, 09:53
@Griszka: no i jak bylo
Odpisz
1 listopada 2016, 07:47
@Kubox123456: fajnie
szczególnie że mam na imię Julia
quality content
Odpisz
3 lipca 2014, 14:45
No dobra. Eee... Całe wakacje grałem, oglądałem pornosy, jadłem, spałem, oddychałem, mrugałem, siedziałem, stałem, leżałem, myślałem. Pracowite dwa miesiące!
Odpisz
4 lipca 2014, 03:58
@DawidThePlayer: Nam na imię Jarek mam przyjaciela Bronisława ma 25 cm długości...
Odpisz
3 lipca 2014, 14:45
W sumie zawsze mnie zastanawiało, co takiego jest śmiesznego w tym, jak mówię jak mam na imię i co lubię robić. Zawsze tak wygląda u mnie "zapoznanie".
Odpisz
3 lipca 2014, 14:00
Ja na końcu...
Odpisz
3 lipca 2014, 14:12
@SurMix: Eeee, siedziałem sobie na kompie i dodawałem głupie komentarze na Jeja :P
Odpisz
3 lipca 2014, 14:12
@Mozgowiec: ?
Odpisz
3 lipca 2014, 14:20
No co robiłem w wakacje :) ...
Odpisz