Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2023, 16:35
Mi już wystarczy, ze przed Halloween widziałam w sklepach kalendarze adwentowe
Odpisz
5 listopada 2023, 16:44
@BardzoOryginalnaNazwa: u nas już były we wrześniu. to szczyt głupoty
Odpisz
7 listopada 2023, 06:00
@BardzoOryginalnaNazwa: W połowie października w Lidlu nie było ani JEDNEJ halloweenowej rzeczy, za to był cały regał świątecznych słodyczy
Odpisz
6 listopada 2023, 23:52
Cicho siedź, bo jeszcze się zorientują...
Odpisz
6 listopada 2023, 20:24
pamiętam jak w październiku raz taką słyszałem i się spodziewałem że w połowie października się zacznie, ale na szczęście się miliłem
Odpisz
6 listopada 2023, 19:09
Zobaczymy jak długo uda nam się utrzymać Marię Carey zamrożoną *wkłada radio do zamrażalnika*
Odpisz
6 listopada 2023, 19:44
@Orzel_09: 5 dni temu ją odmrozili https://youtu.be/1giQVuoTAFM?si=cEtG_ubfVykVdzNF
Odpisz
6 listopada 2023, 18:01
w radiu co chwila była
Odpisz
6 listopada 2023, 17:08
Ja tam nawet 30 i 31 paź nie widziałem reklam haloweenowych
Odpisz
6 listopada 2023, 17:33
@PanSellerek: bo halloween to underrated święto w Polsce
Odpisz
6 listopada 2023, 17:33
Nie widziałeś świątecznej reklamy? Już od 1 listopada lecą ale i tak się cieszę że przed halloween tym nie srali
Odpisz
6 listopada 2023, 17:06
Właśnie słucham "Marry Christmas Everyone", a z 5 minut temu słuchałem "All I Want For Christmas Is You"
Odpisz
6 listopada 2023, 17:30
@Godylos5:
Odpisz
6 listopada 2023, 17:10
Odpisz
5 listopada 2023, 17:36
Tylko kilka razy widzialam świąteczną reklamę, jeszcze nie słyszałam świątecznych piosenek ale za to od września widzialam świąteczne dekoracje w sklepach
Odpisz
5 listopada 2023, 17:04
Zazdroszczę ci
Ja słyszałem już z 5 razy
Odpisz
5 listopada 2023, 16:18
Ziom, ja jeszcze we wrześniu lub na początku października widziałem reklamę świąteczną
Odpisz