Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Co za przypadek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2023, 23:57
dobrze że siedzę w piwnicy i nie mam takich problemów
Odpisz
7 listopada 2023, 19:11
Ja nie chce raczka :3
Odpisz
7 listopada 2023, 19:23
@Bagietkarz: (nie)idzie raczek nieboraczek
Odpisz
7 listopada 2023, 19:29
@Mangozjeawka: Szkoda że nie idzie :(
Odpisz
7 listopada 2023, 17:05
Ja wtedy idę dla towarzystwa. No chyba, że jestem pijany, wtedy idę i próbuję od kogoś wysępić szluga.
Odpisz
7 listopada 2023, 18:12
@Dark_Dante: Ja nie muszę sępić. Po prostu częstują to biorę
Odpisz
7 listopada 2023, 17:32
A ty jesteś normalny pod tym względem*
Odpisz
7 listopada 2023, 17:12
Zgadza się. Cytując Tasaka z Wieśka 3: Jak zawsze k...a, jestem wykluczony towarzysko.
Odpisz
6 listopada 2023, 15:36
Kiedyś rel ale w końcu mam znajomych którzy szanują swoje płuca i pieniądze
Odpisz
6 listopada 2023, 13:56
Mam tak teraz :)
Odpisz
6 listopada 2023, 14:28
@Oliwier256: przez chwilę miałem wrażenie, że jesteś w spódniczce.
Odpisz
6 listopada 2023, 14:41
@kiwi999999: nie, w spodniach (korekta mi poprawiła na "spódnicy" bruh)
Odpisz
6 listopada 2023, 14:31
A ja nie mam tego problemu bo nie mam z kim się zadawać.
Essa.
Czy jak to się mówi teraz.
Odpisz
6 listopada 2023, 13:54
Nie masz jaj wsypać im mąki "Basi" do drinków.
Odpisz
6 listopada 2023, 13:21
Kiedy poszedłeś do ziomków mimo że samemu nie palisz a tam widzisz jak palą jakieś patyczki zamiast wiedźmy na stosie
Odpisz
6 listopada 2023, 13:16
rel, nigdy nie jarałem/chlałem i się z tym dobrze czuje
Odpisz
6 listopada 2023, 13:16
Rel
Odpisz
6 listopada 2023, 13:13
Rel
Odpisz
6 listopada 2023, 13:11
W
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2023, 13:10
Rel :(
Odpisz