Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shrexbox

7 listopada 2023, 21:42

K...a co jest to moderacja może też poprawiać błędy ortograficzne w memach?

Avatar zbychu321

8 listopada 2023, 16:58

@Shrexbox: dosłownie 2077 rok

Avatar Shrexbox

8 listopada 2023, 17:19

@zbychu321: jakby ja się o tym dopiero teraz dowiaduje

Avatar whereswally

Edytowano - 8 listopada 2023, 07:00

A kiedy oni wygrali jakiś naprawdę ważny mecz? Bo ostatni jaki pamietam jest czarnobiały na kasecie VHS

Avatar Tajdeus

7 listopada 2023, 22:51

We wszystkim Polacy tak mawiają.

Avatar PewienKtosiek

7 listopada 2023, 17:46

Tyrgsyek nidgy by czgeos taikgeo nei poiwezdial

Avatar Shrexbox

7 listopada 2023, 21:46

@PewienKtosiek: bo to jest screen z pokoju wytrzeźwień( takiego kanału na YT o vr chacie

Avatar Crln_7

7 listopada 2023, 17:20

Polska reprezentacja, oczywiście w piłce kopanej doszła już do takiego absurdy że porażka już wywołuje tylko uśmiech i śmiech dla kibiców.

Avatar Shrexbox

7 listopada 2023, 09:57

Jak coś proszę nie zwracać uwagi na to że tu jest błędnie zapisane poprostu pisanie na telefonie mam zj...ne

Avatar Schabowy_nie_mielony

7 listopada 2023, 09:46

"Polscy kibice gdy wygramy polska reprezentacja wygra mecz"

Avatar Shrexbox

Edytowano - 7 listopada 2023, 09:53

@Schabowy_nie_mielony: właśnie wiem ale to wina mojego telefonu bo ciągle mi podmienia zdania na te które nie chce kiedy pisze XD

Avatar Talerz

7 listopada 2023, 06:16

Jak już wygrają mecz to i tak wszystkim coś nie pasuje, a to że za małą przewagę mieli a to że wygrali ale ,,po frajersku" a to że coś tam

Avatar pieczarki

6 listopada 2023, 23:59

No nw ostatnio z zadupiem na środku morza wygrali to też było narzekanie że ograli jakichś piekarzy 2 do jaja w końcówce

Avatar PanPiernik

6 listopada 2023, 22:07

Ja uważam ich za debili po prostu
Nie widzę specjalnej różnicy z wygranymi czy bez

Avatar
Gooddude

6 listopada 2023, 22:00

Ja tak mówię na ludzi oglądających piłkę nożną

komentarz obrazkowy

Avatar Darwidx

6 listopada 2023, 21:59

Zabawniej by było na odwrót.

Avatar Shrexbox

Edytowano - 6 listopada 2023, 21:58

K...a znowu mi się pisanie na telefonie zj...ło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Azjatycki mistrz

Chłodno to na pewno nie jest

To musiało być męczące

Żartownisie

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka