Większość polskich kibiców to straszne chorągiewy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Azjatycki mistrz
Chłodno to na pewno nie jest
To musiało być męczące
Żartownisie
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2023, 21:42
K...a co jest to moderacja może też poprawiać błędy ortograficzne w memach?
Odpisz
8 listopada 2023, 16:58
@Shrexbox: dosłownie 2077 rok
Odpisz
8 listopada 2023, 17:19
@zbychu321: jakby ja się o tym dopiero teraz dowiaduje
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2023, 07:00
A kiedy oni wygrali jakiś naprawdę ważny mecz? Bo ostatni jaki pamietam jest czarnobiały na kasecie VHS
Odpisz
7 listopada 2023, 22:51
We wszystkim Polacy tak mawiają.
Odpisz
7 listopada 2023, 17:46
Tyrgsyek nidgy by czgeos taikgeo nei poiwezdial
Odpisz
7 listopada 2023, 21:46
@PewienKtosiek: bo to jest screen z pokoju wytrzeźwień( takiego kanału na YT o vr chacie
Odpisz
7 listopada 2023, 17:20
Polska reprezentacja, oczywiście w piłce kopanej doszła już do takiego absurdy że porażka już wywołuje tylko uśmiech i śmiech dla kibiców.
Odpisz
7 listopada 2023, 09:57
Jak coś proszę nie zwracać uwagi na to że tu jest błędnie zapisane poprostu pisanie na telefonie mam zj...ne
Odpisz
7 listopada 2023, 09:46
"Polscy kibice gdy wygramy polska reprezentacja wygra mecz"
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2023, 09:53
@Schabowy_nie_mielony: właśnie wiem ale to wina mojego telefonu bo ciągle mi podmienia zdania na te które nie chce kiedy pisze XD
Odpisz
7 listopada 2023, 06:16
Jak już wygrają mecz to i tak wszystkim coś nie pasuje, a to że za małą przewagę mieli a to że wygrali ale ,,po frajersku" a to że coś tam
Odpisz
6 listopada 2023, 23:59
No nw ostatnio z zadupiem na środku morza wygrali to też było narzekanie że ograli jakichś piekarzy 2 do jaja w końcówce
Odpisz
6 listopada 2023, 22:07
Ja uważam ich za debili po prostu
Nie widzę specjalnej różnicy z wygranymi czy bez
Odpisz
6 listopada 2023, 22:00
Ja tak mówię na ludzi oglądających piłkę nożną
Odpisz
6 listopada 2023, 21:59
Zabawniej by było na odwrót.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2023, 21:58
K...a znowu mi się pisanie na telefonie zj...ło
Odpisz