Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jacek1s

5 lipca 2014, 16:55

jeden z moich ulubionych robali ;D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Obietnica_12

1 października 2021, 15:44

@jacek1s: Dalej ulubiony?

Avatar jacek1s

1 października 2021, 15:59

@Obietnica_12: Modliszki i skorpiony też są spoko, ostatnio też mało znane gatunki robaków poznałem i też wyglądają zjawiskowo.

Avatar Po_Prostu_Ktos

17 czerwca 2021, 14:36

Au

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2020, 21:53

Słodki jest hodował bym

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2018, 10:11

komentarz obrazkowy

Avatar kaka958

9 lipca 2014, 22:22

@gulpin: Kiedyś koleś który robił program o owadach też dawał się kąsać. Może ktoś przypomni jak to się nazywało? Leciało na Animal Planet.. chyba świat owadów czy jakoś tak :P

Avatar dandanek05

25 marca 2016, 19:00

@kaka958: Ten koles jeszcze zyje?

Avatar Atolu

7 lipca 2018, 11:56

Avatar kamiluniasiw

Edytowano - 5 grudnia 2016, 19:21

Co to do ch*rery?!!!?!!!??
Dawac zapalniczk i spalamy TO COS!!!!

Avatar kapitanborys

18 maja 2017, 20:07

@kamiluniasiw: morze miotacz ognia?

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2017, 18:13

O kurde

Avatar wilsonXcuddyXhouse

17 grudnia 2014, 23:16

czy ktoś wie co to za choroba/objaw/uczucie kiedy patrzę na cośi czuję to samo (ale nie empatia) co ktoś na obrazie/filmie czuje np. ból fizyczny

Avatar Samotny14

31 stycznia 2015, 20:55

@wilsonXcuddyXhouse: Synestezja chyba :|

Avatar Nietypowy

21 września 2015, 20:01

@Samotny14: dokładnie tak to się nazywa. Ale tylko wzrokowo-dotykowa bo jest jej ponad 150 rodzajów i żadna nie jest chorobą

Avatar Aylmao

18 sierpnia 2015, 01:13

Avatar voggi

31 marca 2015, 22:11

fuj fuj fuj zabijcie to!!!!

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2014, 15:32

OMG jakie to wielkie!!!! A ja się boje małej osy

Avatar bonik25

6 lipca 2014, 11:16

Jak bym takie coś zobaczył , że siedzi na mojej ręce ... O.O

Avatar frankenstein507

5 lipca 2014, 21:53

welcome to chernobyl

Avatar gulpin

1 lipca 2014, 15:26

Co to za szatan i czemu ten koleś daje mu się ranić?

Avatar Wilczek89

1 lipca 2014, 18:45

@gulpin: Pewnie gość jest emo.

Avatar Jane666

3 lipca 2014, 10:27

@gulpin: gościu masochista ;_;

Avatar NecroSky

5 lipca 2014, 21:52

@Wilczek89: Gościu jest muzyką?

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2014, 21:05

Ale fajny!!! :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Isentor
Dodane przez: Isentor

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nigdy na to nie wpadną

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Szybki jak błyskawica

Deal życia

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka