Mnie zastanawia jak można niszczyć własne życie z własnej woli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pilne
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2023, 11:00
Nikt nie niszczy swojego życia z własnej woli. Ludzie są zakładnikami wielu różnych błędów poznawczych które utrzymują ich w złym stanie. Wyparcie, dysonans, złudna nadzieja i tak dalej. Gdyby taki człowiek trzeźwo myślał to nie podjąłby świadomej decyzji żeby niszczyć sobie życie.
Odpisz
5 grudnia 2023, 10:58
Nie mam z tym problemu, po to pracujesz, aby sobie nie odmawiać, a jak masz taką babe to najszybciej się ulatniaj.
Odpisz
5 grudnia 2023, 08:53
Pytanie kto zapłaci za zakupy i ewentualnie pasztet.
Odpisz
5 grudnia 2023, 08:26
Miejsce kobiety jest w kuchni, więc niech pi*dę zamknie
Odpisz
4 grudnia 2023, 10:20
To bierzesz pół pasztetu dla siebie i taśmę klejącą dla żony żeby pi..ę zamknęła
Odpisz
4 grudnia 2023, 09:27
No ale dobrze mowi
Odpisz