Nazywasz się Stark, prawda?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Lekko nie będzie
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2020, 20:53
o kura twórca mema przewidział przyszłość
Odpisz
4 lipca 2014, 22:46
- Hej, Tony!
- Co?
- Wiesz co się rymuje z Iron Man?
- ...
- Śmierć!
Odpisz
30 listopada 2019, 11:34
@DawidThePlayer: przewidziales
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2014, 11:06
w dwa dni obejrzałem 13 odcinków
Odpisz
5 lipca 2014, 09:47
nie będzie nowego iron mana, ponieważ, jak ogłosił robert downey jr. nie będzie już grał w roli tonego starka no chyba że w drugiej częśći avengersów. po prostu mu się to znudziło.
Odpisz
5 lipca 2014, 20:16
@acocieto666: Może jednak nie będzie następnego [SPOJLER], dlatego, że w Iron Man 3 Tony postanowił poddać się operacji, po to, aby wycieli mu reaktor i odłamki z ciała i wysadził zbroje?
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2014, 21:10
@robogirl: bedzie avengers : age of ultron
Odpisz
6 lipca 2014, 18:40
@acocieto666: To wiem, jaram się Marvelem, więc wiem.
Odpisz
30 listopada 2019, 11:34
@robogirl: hehe nie bedzie juz
Odpisz
4 lipca 2014, 23:05
Iron Death!
Odpisz
4 lipca 2014, 23:07
Na komórce mi się ścięło i wpisało dwa razy. Wybaczycie?
Odpisz
5 lipca 2014, 00:42
Nie.
Odpisz
4 lipca 2014, 22:03
Kiedyś obrazki były dodawane do 20.00, później dodawali też o 21.00, a teraz też dodają o 22.00. O 23.00 chyba już nie będą dodawać.
Odpisz
4 lipca 2014, 22:06
@PolandWolf: Od 7 rano do 22 dodają :) bo są wakacje :P
Odpisz
4 lipca 2014, 22:07
@jacek1s: Czyli, że po wakacjach się zmieni?
Odpisz
4 lipca 2014, 22:08
@PolandWolf: po wakacjach do 20 pewnie sam nie wiem
Odpisz
5 lipca 2014, 00:41
@PolandWolf: sa wakacje wiec mama pozwala panowi A klasc sie pozniej spac xD
Odpisz
4 lipca 2014, 22:38
na ostatnim obrazku przypomina mi on Sylwestra Stallona
Odpisz