A co, jeśli powiedziałbym Ci, że...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Przerwa na herbatkę
Lekko nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2019, 00:29
Jestem dechą
Szach-mat!
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2014, 07:19
I ,że miałam się nabrać ? Hah... nabrałam się, ale mam krótki dekolt! Szach mat !
Odpisz
5 lipca 2014, 07:49
@Fantie: A ja nie mam cycków! Szach mat x2!
Odpisz
5 lipca 2014, 07:52
@PolandWolf: Ale masz dekolt ! Szach mat x3 ! (okkeeejj?)
Odpisz
5 lipca 2014, 07:53
@Fantie: Nie, mam bluzę po bracie, jest po szyję :3
Odpisz
5 lipca 2014, 07:58
@PolandWolf: + Szach mat x4 :DDD
Odpisz
5 lipca 2014, 08:13
@Fantie: Krótki dekolt to prawie jak brak cycków
Odpisz
5 lipca 2014, 08:24
@majki909: ;-; Ale wiesz że chodzi o dekolt w bluzce ?
Odpisz
5 lipca 2014, 08:30
@Fantie: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 lipca 2014, 08:46
@PolandWolf: Idź precz bezcyckowy potworze!
Odpisz
5 lipca 2014, 08:48
@Piotresiek: Nie mam cycków, ale za to mam wiatrówkę!
Odpisz
5 lipca 2014, 08:57
@PolandWolf: a ja ołówek !
Odpisz
5 lipca 2014, 09:08
@PolandWolf: Daj fotkę wiatrówki. ( ° ʖ °)
Odpisz
5 lipca 2014, 09:12
@amekninja555: zrobię, ale mam mały problem z uchwyceniem jej.
Odpisz
5 lipca 2014, 09:38
@Fantie: Ale ja naprawdę nie potrafię :c
Odpisz
5 lipca 2014, 10:23
@Fantie: Poco duży dekolt skoro niema się cycków
Odpisz
5 lipca 2014, 10:35
@minigracz: Hm... dobre pytanie :D
Odpisz
5 lipca 2014, 12:44
@Fantie: Fuck Logic (±_±)
Odpisz
5 lipca 2014, 13:01
@Fantie: a wiesz że jeśli odchylisz głowę do tyłu i zaczniesz udawać że sypiesz na niego sól poczujesz słony smak?
Odpisz
5 lipca 2014, 13:47
@sectus: ić stont
Odpisz
5 lipca 2014, 14:21
@Fantie: nje
Odpisz
5 lipca 2014, 15:37
@PolandWolf: A ja mam Thora po swej stronie :3 Niech Cię piorun pierwalnie strzygo.
Odpisz
5 lipca 2014, 17:29
@Piotresiek: Nie jestem strzygą, jestem RussianWolf.
Odpisz
5 lipca 2014, 18:16
@PolandWolf: Red is bad.
Odpisz
9 lipca 2017, 09:43
@Piotresiek: to ja tutaj zaprezentuję mangozjebów i powiem że dziewczyny z małym lub brakiem dekoltu są najwyżej na naszej półce uroczości :)
Odpisz
8 lipca 2014, 19:46
Rzeczywiście... boli ;_;
Odpisz
5 lipca 2014, 12:22
boli xd
Odpisz
5 lipca 2014, 12:21
a ja umiem:-) reprezenruje AbsolutnyBrakCycków z C65 XD
Odpisz
5 lipca 2014, 11:37
Spróbowałam i mi się nie udało. Nie wiem czy mam się cieszyć, czy smucić :P
Odpisz
5 lipca 2014, 11:07
Fanki Kwiatkowskiego potrafią.
Odpisz
5 lipca 2014, 11:34
wcale nie
Odpisz
5 lipca 2014, 15:05
Zostałeś zminusowany przez fanki kffiatuszka. Brawo, to się nazywa honor.
Odpisz
5 lipca 2014, 16:05
2 łapki w dół dane przez fanki chwastowskiego... To jest to 8)
Odpisz