Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Za co ta premia
Znak czasów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2023, 16:13
Tak się zastanawiam, czy ludzie mają tak zrytą psychikę czy żydzi tak dobrze manipulują przy użyciu swoich sługusów że dla ludzi jest ok że w sejmie są tacy jak mejza, sasin, szumowski, niedzielski czy ziobro, oraz wielu innych którzy mają na sumieniu takie akcje jak okradanie rodziców chorych dzieci oraz wielu innych, doprowadzenie do chorób i śmierci niewinnych czy zamykanie niewinnych ludzi w aresztach, naruszanie prywatności ludzi, ale zgaszenie świeczek garbato nosych to już gruba przesada i należy go usunąć z polityki i zamknąć w więzieni
Odpisz
16 grudnia 2023, 16:27
@Racibor: A czego się spodziewać, każdy tam jest kłamcą, a prawdy nie potrafią znieść.
Odpisz
17 grudnia 2023, 00:50
@Racibor: Tylko, że jest pewna różnica w tym wszystkim. Oczywiście czyny wymienionych powyżej panów są moralnie gorsze i powinny być bardziej surowo karane. Jakby to jednak nie brzmiało takie rzeczy dzieją się w prawie każdym kraju, więc trochę nam wydają się już normą. To co odwalił Braun to precedens na skalę światową i informację o tym były nadawane międzynarodowo, dlatego też jest wokół tego większa afera.
Odpisz
17 grudnia 2023, 08:33
@WielkaInkwizycja: owszem odbiła się ta informacja na świeci (i pewnie to przypadek że garbato nosi kontrolują większość mediów) ale na świecie też się odwalają jakieś krzywe akcje, w armeni w sejmie się pobili, a jakby poszukać było by więcej takich akcji, ale ludzie po prostu je zapominają z czasem,
ale fakt było o Polsce głośno za granicą ale nie pierwszy raz, ale co to ma do rzeczy, jesteśmy niepodległym państwem czy wasalem?
Odpisz
17 grudnia 2023, 14:57
@Racibor: Ciekawe co byś powiedział jakby ktoś jakieś katolskie świeczki podczas ich obrzędów zgasił gaśnicą.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2023, 16:03
@Beowulf_: pewnie to samo co robiłem wtedy gdy m.i dewastowano kościoły :) czy przerabiano je na burdele, czyli w sumie spokojnie tolerował ekscesy
że o tym że żydzi zastrzelili matkę z córką z parafii na wschodzie, zajmującymi się niepełnosprawnymi dziećmi nie będę jakoś specjalnie się rozwodził
Odpisz
17 grudnia 2023, 01:49
ja korwina mam już dosyć
Odpisz
16 grudnia 2023, 17:31
No nie wiedział, bo nie miał szkolenia z BHP. Powinno być obowiązkowe w mieście gdzie granatnik mylą z głośnikiem.
Odpisz
16 grudnia 2023, 16:09
Profesor Charles Xavier we własnej osobie
Odpisz
16 grudnia 2023, 17:29
@AxonDeHudin: *Profesor Karol Ksawery.
Odpisz
16 grudnia 2023, 14:28
Można szablon?
Odpisz
14 grudnia 2023, 18:49
Więc to tak chcieli go wykończyć.....
Odpisz
14 grudnia 2023, 18:23
Rozumiem że ten wózek to dlatego że sie wywalił o próg wyborczy?
Odpisz
14 grudnia 2023, 18:24
@kokomando: ścięło go
Odpisz
14 grudnia 2023, 17:04
Jprdl Braun zaje**ł gaśnicę a Korwin wózek inwalidzki...
Odpisz
14 grudnia 2023, 17:08
@AlMalina: gaśnica to mienie publiczne
Odpisz