Najczęściej amerykanie tak czytają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2023, 19:21
Ogólnie to nazywanie bodża Bodżem jest brakiem szacunku do Dżahwe, ale czego spodziewać się po przeciętnym użytkowniku dżedża. Oddaniem szacunku w kontekście Dżahwy jest nazywanie go Panem lub Stwórcą - ewentualnie Panem i Stwórcą.
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:24
@jacek1s: jacuś weź leki i idź spać
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:28
Dlaczego ja Wam zawsze muszę tłumaczyć jak macie poprawnie wierzyć we własnego Stwórcę?
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:28
@jacek1s: omg Jacuś
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:29
Omg Hamczurek
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:29
@jacek1s: "naszego stwórce"? jak ty nawet nie znasz moich rodziców
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:30
Nie wystawiaj się tak. Przez przyzwoitość nie wykorzystam okazji na żart z matki.
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:31
@jacek1s: co? jaki żart z matki? jacuś serio weź te leki bo majaczysz
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:35
Tyś niewinny, aniołku. Karocze, a teraz paciorek i do spania.
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:36
@jacek1s: nie jestem zindoktrynowanym katolem żeby wymawiać jakieś gusła
Odpisz
18 grudnia 2023, 18:23
@jacek1s: "Dżahwa" brzmi hindusko
Odpisz
18 grudnia 2023, 18:42
@niggiddu: U nich jest Brahma.
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:13
typ co stworzył .gif mówi, że gada się "dżif", ale od kiedy gadają "dżrafik" zamiast "grafik"?
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2023, 19:14
angielski ogólnie jest powalony
Odpisz
16 grudnia 2023, 22:27
Welcome
to Grafik Park
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2023, 18:14
To znowu nie takie proste. P w JPEG'u jest skrótem od 'photographic', ale nie mówisz dżejFeg. Idąc za tą logiką musiałbyś wymawiać scuba jako 'skaba' i laser jako 'la-sir'
Odpisz
18 grudnia 2023, 18:03
Dżod
Odpisz
18 grudnia 2023, 17:43
w amerykańskim to by było Jod
Odpisz
16 grudnia 2023, 21:12
G i f czego nie rozumieją?
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:18
Gorsze są dżajfy
Albo dżi aj efy
Odpisz
16 grudnia 2023, 19:19
@Ronan: jak można to tak dżównianie czytać
Odpisz