Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jacek1s

16 grudnia 2023, 19:21

Ogólnie to nazywanie bodża Bodżem jest brakiem szacunku do Dżahwe, ale czego spodziewać się po przeciętnym użytkowniku dżedża. Oddaniem szacunku w kontekście Dżahwy jest nazywanie go Panem lub Stwórcą - ewentualnie Panem i Stwórcą.

Avatar
Polymorphism1

16 grudnia 2023, 19:24

@jacek1s: jacuś weź leki i idź spać

Avatar jacek1s

16 grudnia 2023, 19:28

Dlaczego ja Wam zawsze muszę tłumaczyć jak macie poprawnie wierzyć we własnego Stwórcę?

Avatar
Hamczurk

16 grudnia 2023, 19:28

@jacek1s: omg Jacuś

Avatar jacek1s

16 grudnia 2023, 19:29

Omg Hamczurek

Avatar
Polymorphism1

16 grudnia 2023, 19:29

@jacek1s: "naszego stwórce"? jak ty nawet nie znasz moich rodziców

Avatar jacek1s

16 grudnia 2023, 19:30

Nie wystawiaj się tak. Przez przyzwoitość nie wykorzystam okazji na żart z matki.

Avatar
Polymorphism1

16 grudnia 2023, 19:31

@jacek1s: co? jaki żart z matki? jacuś serio weź te leki bo majaczysz

Avatar jacek1s

16 grudnia 2023, 19:35

Tyś niewinny, aniołku. Karocze, a teraz paciorek i do spania.

Avatar
Polymorphism1

16 grudnia 2023, 19:36

@jacek1s: nie jestem zindoktrynowanym katolem żeby wymawiać jakieś gusła

Avatar niggiddu

18 grudnia 2023, 18:23

@jacek1s: "Dżahwa" brzmi hindusko

Avatar jacek1s

18 grudnia 2023, 18:42

@niggiddu: U nich jest Brahma.

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2023, 19:13

typ co stworzył .gif mówi, że gada się "dżif", ale od kiedy gadają "dżrafik" zamiast "grafik"?

Avatar
Polymorphism1

Edytowano - 16 grudnia 2023, 19:14

angielski ogólnie jest powalony

Avatar Ninja_Fandi

16 grudnia 2023, 22:27

Welcome
to Grafik Park

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 grudnia 2023, 18:14

To znowu nie takie proste. P w JPEG'u jest skrótem od 'photographic', ale nie mówisz dżejFeg. Idąc za tą logiką musiałbyś wymawiać scuba jako 'skaba' i laser jako 'la-sir'

Avatar DHF1232

18 grudnia 2023, 18:03

Dżod

Avatar PanPiekarnik

18 grudnia 2023, 17:43

w amerykańskim to by było Jod

Avatar Exzit1

16 grudnia 2023, 21:12

G i f czego nie rozumieją?

Avatar Ronan

16 grudnia 2023, 19:18

Gorsze są dżajfy
Albo dżi aj efy

Avatar Koscioglow

16 grudnia 2023, 19:19

@Ronan: jak można to tak dżównianie czytać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka