Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Tymi się chodzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2023, 22:16
Gothic jest overrated. Nie mówię że jest obiektywnie zły, no ale jest overrated
Odpisz
19 grudnia 2023, 22:39
Heroski 3 lepsze
Odpisz
19 grudnia 2023, 22:56
@Jadeja: heroski są super, hotseat się nie starzeje
Odpisz
20 grudnia 2023, 06:48
Dlaczego nienawidzisz Polaków?
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2023, 09:24
@wiedeni: kocham Polskę i Polaków, ale mam dość udawania że gothic to dobra gra
Niech się sypią czerwonki
Odpisz
20 grudnia 2023, 09:28
Przestań z tą nienawiścią
Odpisz
20 grudnia 2023, 09:30
@wiedeni: Piotrze, ile Ty masz lat, z 17-18? Jesteś za młody by lubić gothica przez dobre wspomnienia. Republika Federalna Niemiec wyprała Ci mózg, tak żeby myślał że gothic to polski symbol wolności i jakości
Odpisz
20 grudnia 2023, 09:31
Nigdy nie zrozumiesz goticzek..
Odpisz
20 grudnia 2023, 19:01
w końcu ktoś kto to rozumie
Odpisz
20 grudnia 2023, 19:10
Oj tak byczku
Odpisz
20 grudnia 2023, 19:56
@Jadeja: Ale gothic też zajebisty.
Odpisz
19 grudnia 2023, 21:21
Goticzek <33
Odpisz