kiedyś na jeja była grupa zwana krucjatą prowadzona przez użytkownika Ikar_Aviator (obecnie martwe konto), byli to fanatycy rycerstwa i jedyne co robili to srali się o jakiekolwiek obrazki z anime, furasami itp postując pod nimi jakieś nieśmieszne reaction memy, masowo zgłaszając itd.
I jest też pewna użytkowniczka Lintu (obecnie martwe konto) która miała zwyczaj być toksyczną dla poszczególnych osób na jeja. No i miała swoją bandę simpów, głównie właśnie wśród krucjaty, przyklaskiwali i bronili jej pod każdym postem, masowo zgłaszali tych którzy ją wyzywali lub po prostu tych których ona nie lubiła. Robili też wiele innych rzeczy ale konkretnie to nie pamiętam
@Murarzowa: Prawda, że wkurzające, bo trochę nie fair. Sam mam szybszy, jem 2 razy takie posiłki jak moi koledzy z nadwagą, a jestem szczupły, piękne, pozdrawiam :)
@Murarzowa: Rozumiem ból ponieważ sam nie mam najlepszego metabolizmu, ale nic nie poradzę.
Szczerze wolny metabolizm też ma swoje zalety, ponieważ jeśli ktoś chodzi na siłownię i zaczyna wchodzić "na masę", to nie jest aż tak źle
Gorzej kiedy trzeba wejść na redukcję, jednakże i to można załatwić. Musimy być po prostu zdyscyplinowani i wyrzec się niektórych małych przyjemności w postaci kalorycznych przekąsek czy tłustych obiadów.
Powinna udać się na psychoterapię. To nie jest normalne żeby się tak obżerać. Choć mam wrażenie że ta postać jest mimo wszystko przekoloryzowana i autor nie rozumie że otyłość jest odrobinę bardziej skomplikowanym zjawiskiem niż mu się wydaje. Tak, w części przypadków (bo naprawdę istnieją przypadki jakichś genetycznych obciążeń lub takich wynikających z innych chorób) otyłość wynika z obżerania się, ale w tych przypadkach obżeranie się niemal zawsze albo zawsze wynika z jakichś problemów psychicznych. Człowiek nie doprowadza swojego ciała do takiego stanu bo "tak mu się zachciało" albo "lubi jedzenie". Od tego to można mieć tatusiowy brzuszek, góra.
@PewienKtosiek: To drugie to bardzo, bardzo zły pomysł. Podwyższony (obniżony zresztą też) metabolizm komórkowy to cholernie nieprzyjemna przypadłość genetyczna na którą się umiera
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2023, 19:51
lintu lore
Odpisz
20 grudnia 2023, 20:28
@Egirl: poczekajmy aż te jej simpy się o tym dowiedzą xd
Odpisz
21 grudnia 2023, 19:10
btw coś cicho z nimi ostatnio
Odpisz
8 czerwca 2024, 16:06
@Egirl: kim lintu jest i lore jej w jaki sposób z tym jest związane?
Odpisz
8 czerwca 2024, 17:12
kiedyś na jeja była grupa zwana krucjatą prowadzona przez użytkownika Ikar_Aviator (obecnie martwe konto), byli to fanatycy rycerstwa i jedyne co robili to srali się o jakiekolwiek obrazki z anime, furasami itp postując pod nimi jakieś nieśmieszne reaction memy, masowo zgłaszając itd.
I jest też pewna użytkowniczka Lintu (obecnie martwe konto) która miała zwyczaj być toksyczną dla poszczególnych osób na jeja. No i miała swoją bandę simpów, głównie właśnie wśród krucjaty, przyklaskiwali i bronili jej pod każdym postem, masowo zgłaszali tych którzy ją wyzywali lub po prostu tych których ona nie lubiła. Robili też wiele innych rzeczy ale konkretnie to nie pamiętam
Odpisz
8 czerwca 2024, 17:59
@Hacjul: a dokładnie sernik bo ona co chwilę pod pogadajcami postowala jak robi sernik
Odpisz
8 czerwca 2024, 18:26
@Egirl: fascynujące jest to. Mówiąc prawdę, nie spodziewałem tego się, że otyła jest ona myślałem raczej, o czym simpy jej niewiedzieć by miały
Odpisz
8 czerwca 2024, 18:27
@Hacjul: jak żałosna w cholerę grupa krucjata ta cała brzmi xD
Odpisz
8 czerwca 2024, 18:28
nie była gruba, ale co kilka dni sernik robiła
I ani razu na ciepło tylko na zimni
Odpisz
8 czerwca 2024, 18:32
@Egirl: jak mozna sernik jeść tak często, z najgorszych ciast jedno to jest przecież
Odpisz
20 grudnia 2023, 20:40
Ej ale k...a jedni mają szybszy metabolizm od drugich i to jest wk...iające
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2023, 20:51
@Murarzowa: Prawda, że wkurzające, bo trochę nie fair. Sam mam szybszy, jem 2 razy takie posiłki jak moi koledzy z nadwagą, a jestem szczupły, piękne, pozdrawiam :)
Odpisz
20 grudnia 2023, 20:55
@Towarzysz777: a ja żre różne badziewie i ostatecznie jestem na granicy niby mam prawidłową wagę ale mogłabym być tak z 5kg szczuplejsza
Odpisz
21 grudnia 2023, 19:09
@Murarzowa: ja mam dość szybki, ale mam przyjaciela który ma o wiele szybszy, odżywia się śmieciowo od wielu lat a jest jak szkielet
Odpisz
21 grudnia 2023, 21:42
@Murarzowa: Rozumiem ból ponieważ sam nie mam najlepszego metabolizmu, ale nic nie poradzę.
Szczerze wolny metabolizm też ma swoje zalety, ponieważ jeśli ktoś chodzi na siłownię i zaczyna wchodzić "na masę", to nie jest aż tak źle
Gorzej kiedy trzeba wejść na redukcję, jednakże i to można załatwić. Musimy być po prostu zdyscyplinowani i wyrzec się niektórych małych przyjemności w postaci kalorycznych przekąsek czy tłustych obiadów.
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2023, 17:39
@Murarzowa: trzeba było wybrać inne staty zanim sie urodziłeś
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2023, 20:12
Powinna udać się na psychoterapię. To nie jest normalne żeby się tak obżerać. Choć mam wrażenie że ta postać jest mimo wszystko przekoloryzowana i autor nie rozumie że otyłość jest odrobinę bardziej skomplikowanym zjawiskiem niż mu się wydaje. Tak, w części przypadków (bo naprawdę istnieją przypadki jakichś genetycznych obciążeń lub takich wynikających z innych chorób) otyłość wynika z obżerania się, ale w tych przypadkach obżeranie się niemal zawsze albo zawsze wynika z jakichś problemów psychicznych. Człowiek nie doprowadza swojego ciała do takiego stanu bo "tak mu się zachciało" albo "lubi jedzenie". Od tego to można mieć tatusiowy brzuszek, góra.
Odpisz
21 grudnia 2023, 16:29
Tymczasem ja który rok temu jadł KFC co tydzień i i tak moja waga się nie zmieniła bo mam szybki metabolizm
Odpisz
21 grudnia 2023, 16:41
@Elmario1234: fart
Odpisz
21 grudnia 2023, 17:13
@Elmario1234: wartość kaloryczna to jedno
zdrowie to już co innego
Odpisz
21 grudnia 2023, 18:03
@piotrkacz: wiem więc przestałem
Odpisz
21 grudnia 2023, 15:03
Dosłownie mogła sobie życzyć by być chuda bądź by mieć w cholerę szybki metabolizm ale tego nie zrobiła i ja wiem dlaczego: bo jest głupia
Odpisz
21 grudnia 2023, 15:51
@PewienKtosiek: To drugie to bardzo, bardzo zły pomysł. Podwyższony (obniżony zresztą też) metabolizm komórkowy to cholernie nieprzyjemna przypadłość genetyczna na którą się umiera
Odpisz
20 grudnia 2023, 19:50
"dwie blachy sernika"
zaczynam już rozumieć osoby otyłe
Odpisz