Co ma się później zmarnować...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Należy się za piękne oczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Typowy NPC
Nie znoszę kleszczy
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2023, 20:45
Takemura nigdy by czegoś takiego nie zrobił.
Odpisz
21 grudnia 2023, 17:04
Zrobiłem wiaderko śledzi w occie, a mój stary wpi#rdolił połowę tego wiadra w jedną noc, dzisiaj musiałem jechać do sklepu i dokupywać śledzi aby ich dorobić, aby było czym poczęstować rodzinę, teraz wiaderko trzymam za oknem, akurat zrobiło się chłodniej to się nie zepsują...
Odpisz
21 grudnia 2023, 17:13
@Piket: Jeszcze kiedy go pytałem "Gdzie jest połowa śledzi z wiadra" To mi odparł "W moim brzuchu chciałem spróbować czy już dobre" No kuźwa, śledzie marynują się raptem 4 godziny, (kiedy powinny co najmniej 24) i już mają być dobre!
Chyba kiedyś zrobię śledzie z proszkiem na przeczyszczenie żeby całe święta aż do Sylwestra spędził w kiblu z obstrukcją...
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2023, 16:25
Nie rel moja matka wpierdzieliła pół bigosu który miał być na święta
Odpisz
21 grudnia 2023, 12:04
Wtedy najlepiej smakuje
Odpisz
21 grudnia 2023, 12:07
@Boberek00: Sałatka jarzynowa musi się "przegryść" przez noc.
Widać że nie masz tajemnej wiedzy o przygotowywaniu świątecznego jedzenia ze starymi
Odpisz
21 grudnia 2023, 12:09
@MemyLubieMemy: Tajemniczy proces 🥶🥶🥶
Odpisz
21 grudnia 2023, 11:47
W tym roku mama postanowiła, że nie będzie mówione "zostaw, to na święta", bo potem się marnuje po świętach, bo nie da się tego zjeść wszystkiego
Odpisz
21 grudnia 2023, 11:50
@PolishDestroyer: Szczerze u mnie w domu tylko ryba się marnuje.
Ale fajnie że jest w Polsce matka która nie pluje takim tekstem co roku.
Odpisz
21 grudnia 2023, 11:42
Omnom, chrupiące nawet!
Odpisz