Granie po raz pierwszy na gitarze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Papierowa szkoła posting
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co to takiego?
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2014, 14:45
a już chciałem sie uczyć grać na gitarze..
Odpisz
11 sierpnia 2014, 20:18
@popek9001: Spoko, autor chyba nie grał na gitarze ale jest bardzo wrażliwy.aż tak nie boli
Odpisz
7 lipca 2017, 18:50
@MrStick: tak to prawda
Odpisz
14 maja 2017, 19:51
Mi na serio krwawiły.
Odpisz
7 lipca 2014, 19:42
potwierdzam
Odpisz
7 lipca 2014, 14:19
Powiedzieliście to już gitarzyście Black Sabbath?
Odpisz
7 lipca 2014, 08:05
Można grać taką kostką w kształcie trójkąta ( zapomniałem jak się nazywa )
Odpisz
7 lipca 2014, 09:54
@Ares011: emm, może "kostka"?
Odpisz
7 lipca 2014, 10:22
@Agent00Kurczak: to nazywa się "piórko" -.-
Odpisz
7 lipca 2014, 10:26
@Lacoste: albo piórko, albo kostka. Piórko to potoczne -_-
Odpisz
7 lipca 2014, 10:45
@Ares011: Ale tutaj chodzi o trzymanie strun, nie o prawą rękę.
Odpisz
7 lipca 2014, 11:02
@kulujulu: Może ktoś jest leworęczny ?
Odpisz
7 lipca 2014, 11:05
@Lacoste: Nigdy ręka którą się "brzdąka" struny tak nie wygląda po grze. No chyba, że ktoś naciska struny.
Odpisz
7 lipca 2014, 12:24
@kulujulu: Noże niedoświadczony jest to tak gra ?:D
Odpisz
7 lipca 2014, 12:46
@Ares011: Można grać kostką, a nawet trzeba, ale na początek to jest za trudne ;p
Odpisz
8 lipca 2014, 11:42
@darkninja666: Zależy na jakiej gitarze. Bo mało kto na klasycznej gra kostką.
Odpisz
19 stycznia 2015, 21:13
@Ares011: mi się wydaje że chodzi o układanie akordów na gryfie a nie o uderzanie w struny
Odpisz
19 stycznia 2015, 22:06
@Piotr3Q: nie ma to jak odpowiedzieć na komentarz sprzed kilku miesięcy
Odpisz
20 stycznia 2015, 15:54
@Ares011: najlepsza rzecz na jeja
Odpisz
24 stycznia 2017, 23:24
@Ares011: A co w tym złego?
Odpisz
25 stycznia 2017, 11:11
@ewelkapl: Data...
Odpisz
7 lipca 2014, 10:47
Widać, że osoba na zdjęciu nie grała po raz pierwszy na gitarze. Gitarzyści wiedzą czemu, was pozostawię w niepewności... No dobra, powiem. Ma już utwardzoną skórę na opuszkach palców. Tak, żeby utwardzone były tylko opuszki i nic więcej, mają tylko gitarzyści.
Odpisz
7 lipca 2014, 11:57
@kulujulu: przez przypadek dałem ci strzałke w dół
Odpisz
7 lipca 2014, 11:59
@kulujulu: przez przypadek dałem ci strzałke w dół
Odpisz
7 lipca 2014, 09:07
tu chodzi o chwyty a nie o samo granie, trzymanie strun na początku może troche boleć a obrazek przesadza z tym to nie jest aż tak bolesne.
Odpisz
7 lipca 2014, 09:04
Do tego służy kostka do gitary (czy jakoś tak)
Odpisz
7 lipca 2014, 16:08
@pawel902: Kostką uderzasz struny, a tu chodzi o dociskanie strun.
Odpisz
7 lipca 2014, 07:30
NEIN.
Odpisz
7 lipca 2014, 06:15
wcale nie
Odpisz