memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 grudnia 2023, 20:29
no w sumie zbieram ale nie mam babci która dałaby mi coś 😔
Odpisz
27 grudnia 2023, 20:34
Na co zbierasz?
27 grudnia 2023, 20:36
@Dyzer: na dużo rzeczy nowy samochód nowy komputer na własne mieszkanie
27 grudnia 2023, 20:37
Poza komputerem to reluje mocno
Edytowano - 27 grudnia 2023, 22:03
Ja też w szczególności samochód oprócz mieszkania, jeszcze trochę na garnuszku posiedze dopóki mnie nie wezmą za habety i wywalą za drzwi
28 grudnia 2023, 04:37
@mafiax2006: mnie nie wywalą ale przy takich cenach za sam wynajem muszę mieć bardzo dużo żeby w ogóle móc się wyprowadzić a nie mam zamiaru mieszkać na wynajmie na jakiejś wsi gdzie wszędzie daleko
28 grudnia 2023, 17:53
@Dyzer: @poly. Za kazdą piątke na świadectwie dam ci 50zł za szóstkę 100.zl Za czwórkę 39zl
30 grudnia 2023, 20:00
Musisz poszukać jakiejś pracy, nawet za pensję minimalną, bo z samego trolowania nie wyżyjesz.
30 grudnia 2023, 20:02
@Kawento: się zdziwisz ale ja mam stałą pracę za więcej niż minimalną
31 grudnia 2023, 18:00
Edytowano - 29 grudnia 2023, 15:01
Nie rel. Moja pierwsza babcia zmarła zanim się urodziłem (od strony taty), natomiast babcia od strony mamy to absolutna atencyjna i samolubna k...a.
27 grudnia 2023, 20:35
Kiedy odmawiasz, bo nie chcesz tak od dziadków zabierać pieniędzy, ale nalegają i na sam koniec zostajesz z 200 zł i wyrzutami sumienia
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2023, 20:29
no w sumie zbieram ale nie mam babci która dałaby mi coś 😔
Odpisz
27 grudnia 2023, 20:34
Na co zbierasz?
Odpisz
27 grudnia 2023, 20:36
@Dyzer: na dużo rzeczy
nowy samochód
nowy komputer
na własne mieszkanie
Odpisz
27 grudnia 2023, 20:37
Poza komputerem to reluje mocno
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2023, 22:03
Ja też w szczególności samochód oprócz mieszkania, jeszcze trochę na garnuszku posiedze dopóki mnie nie wezmą za habety i wywalą za drzwi
Odpisz
28 grudnia 2023, 04:37
@mafiax2006: mnie nie wywalą ale przy takich cenach za sam wynajem muszę mieć bardzo dużo żeby w ogóle móc się wyprowadzić a nie mam zamiaru mieszkać na wynajmie na jakiejś wsi gdzie wszędzie daleko
Odpisz
28 grudnia 2023, 17:53
@Dyzer: @poly. Za kazdą piątke na świadectwie dam ci 50zł za szóstkę 100.zl
Za czwórkę 39zl
Odpisz
30 grudnia 2023, 20:00
Musisz poszukać jakiejś pracy, nawet za pensję minimalną, bo z samego trolowania nie wyżyjesz.
Odpisz
30 grudnia 2023, 20:02
@Kawento: się zdziwisz ale ja mam stałą pracę za więcej niż minimalną
Odpisz
31 grudnia 2023, 18:00
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2023, 15:01
Nie rel. Moja pierwsza babcia zmarła zanim się urodziłem (od strony taty), natomiast babcia od strony mamy to absolutna atencyjna i samolubna k...a.
Odpisz
27 grudnia 2023, 20:35
Kiedy odmawiasz, bo nie chcesz tak od dziadków zabierać pieniędzy, ale nalegają i na sam koniec zostajesz z 200 zł i wyrzutami sumienia
Odpisz