Szanowanie publiczności...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2019, 00:59
B E C Z K I
Odpisz
18 lutego 2019, 14:04
czemu tu nie ma komentarza orimatushi
Odpisz
24 lutego 2017, 09:32
No i co? Wielu artystów krzyczało "fuck you" do publiczności i jeszcze jaki aplauz był! Wyluzujcie się to wszystko na żarty.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 10:24
Ale Slipknot to nie zespół satanistyczny. Przecież boga nie obrażają. A jak ktoś uważa, że tak to niech se Burzum'a posłucha..
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2016, 16:29
@HEAVYMOOSE: Czy na obrazku jest coś o sataniźmie?
Odpisz
8 lipca 2014, 22:02
Taaa, tylko że Shawn nosił kiedyś martwego kruka w słoju i otwierał owy słój. Wymiotów kuuurwa pełno xd ale za to fun.
Odpisz
29 marca 2015, 14:38
@Piotresiek: oblewał się też krwią(przynajmniej w london arena)
Odpisz
8 lipca 2014, 20:21
Co nie zmienia faktu że slipknot to najlepszy zespół nu-metalowy ;)
Odpisz
9 lipca 2014, 08:48
@Shakrit: można by powiedzieć że KoRn w swoim czasie też był świetnym zespołem... tylko teraz wziął się za komercje i tworzy te dubstepy i inne
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2014, 15:06
@mmatik: KoRn jest nawet spoko, słucham może ich 3 piosenek(did my time,freak on leash,narcistic cannibal) ale teraz zszedł na psy :/
Odpisz
9 lipca 2014, 18:27
@Shakrit: pierwszą i chyba najlepszą jaką znam tego zespołu to falling away from me, z dubstepu najlepsze get up! ogólnie kilka innych też... ale slipknot i tak bije ich na głowę :D
Odpisz
9 lipca 2014, 20:43
@mmatik: All hope is gone ...
Odpisz
29 marca 2015, 14:37
@mmatik: SHUT UP FUCK UP GET UP!
Odpisz
9 lipca 2014, 01:05
slipknot forever !
Odpisz
9 lipca 2014, 00:39
Hah, każdy tak żałośnie słaby zespół musi sobie czymś nadrabiać. Gdyby nie udawali tego, że są "super duper hiper brutal" nigdy by nie odnieśli sukcesu.
Odpisz
8 lipca 2014, 23:11
a w utworze sic! jest moment kiedy to cała widownia pokazuje fakasa w kierunku zespołu, najlepszy zespół
Odpisz
8 lipca 2014, 21:55
PEOPLE =SHIT ! Środkowy palec to nic , oni jeszcze na publikę plują ;).
Odpisz
8 lipca 2014, 21:27
słucham tego :{
Odpisz
8 lipca 2014, 20:59
było
Odpisz
7 lipca 2014, 20:10
"Chcecie więcej ?! Chcecie ku*wa więcej ?! *rechot* " Tak uwielbiam ten zespół xD
Odpisz
8 lipca 2014, 14:16
@AncalagonCzarny: \m/ people equal s#!t \m/
Odpisz