Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Twoja_lodowka

8 stycznia 2023, 15:50

Ale kupsko

Avatar Tomasz1977

11 maja 2020, 06:49

Chyba prawie dostałem

Avatar Kuziemek

9 listopada 2014, 23:48

To jest sraka! :D

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2014, 11:57

przecież harry go zabił!

Avatar Pikachu

9 lipca 2014, 23:24

Neville, nie Harry. Bazyliszek był większy.

Avatar piotrekwariat

10 lipca 2014, 21:08

@Pikachu: Ale wejście do bazyliszka było przez kibelek, więc bardziej pasuje.

Avatar cieni22

17 lipca 2014, 19:22

@piotrekwariat: przez umywalke nie kibel ja czytam i oglądam

Avatar piotrekwariat

17 lipca 2014, 19:36

@cieni22: Też czytam, i oglądam, chodziło mi o kibelek jako pomieszczenie.

Avatar cieni22

18 lipca 2014, 14:00

@piotrekwariat: a to sorry

Avatar piotrekwariat

18 lipca 2014, 15:26

@cieni22: A nie było tak, że przez umywalkę było przejście i w książce, i w filmie?

Avatar cieni22

18 lipca 2014, 16:08

Avatar piotrekwariat

18 lipca 2014, 17:09

@cieni22: To po co piszesz, że czytasz i oglądasz, skoro to nic nie zmienia?

Avatar kuba209

13 lipca 2014, 20:26

ja bym nasrał do tego kibla ze strachu

Avatar Filek

9 lipca 2014, 11:15

Prawie nie dostał zawału... czyli że go dostał? :D

Avatar Filek

9 lipca 2014, 11:16

@Filek: o sory nie widziałem komentarza poniżej, ktoś już napisał

Avatar Filek

9 lipca 2014, 11:17

@Filek: o sory nie widziałem komentarza poniżej, ktoś już napisał

Avatar Filek

9 lipca 2014, 11:18

@Filek: aha dobra... 2 razy się napisało lol

Avatar darcus

9 lipca 2014, 11:14

Ja to chcę...

Avatar Gaiaphage

9 lipca 2014, 09:25

Jak bym zobaczył taki widom u siebie. To bym się zesrał

Avatar Dragirl

8 lipca 2014, 23:20

Po co on remontował opuszczony dom???
PS. Śliczny wąż ^^

Avatar drzewiec

9 lipca 2014, 14:20

@Dragirl: Remontował żeby ktoś w nim zamieszkał.

Avatar Dragirl

Edytowano - 11 lipca 2014, 13:28

@drzewiec: No tak, ale opuszczony? Tak, wiem, myślisz że jestem ierozumnym bachorem. Mylisz się. Równie dobrze mogłabym już nic nie pisać bo hejt -.- szkoda że w internecie nie ma nacisku na słowa bo wiedziałbyś/wiedziałabyś że został on położony na słowo 'opuszczony'. Bez urazy, ale wiem że będą minusy, zupełnie jakby 'bez urazy' się nie liczyło...

Avatar drzewiec

11 lipca 2014, 14:41

@Dragirl: Czy Ja tak mówiłem?

Avatar drzewiec

12 lipca 2014, 16:41

@Dragirl: Gdzie niby chejtowałem?

Avatar Czenir

8 lipca 2014, 22:31

Dobrze że go nie używał w inny sposób.. bo jakby zrobił to i owo to przerąbane

Avatar frazeologizm

8 lipca 2014, 20:36

,,prawie,, ? Jak ja bym tam był - to równie dobrze byłby jeden trup po zawale.

Avatar MudCrab

8 lipca 2014, 20:26

Ze zdania "prawie nie dostałem zawału" wynika, że jednak go miałeś. Wszystko dobrze?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

Drewniany kominek

Nie zadzieraj z bobrami

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka