Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar thorin13

5 stycznia 2024, 17:19

No niestety, ludzie żywią się dziś głównie goyslopami to mają w większości nadwagę/otyłość

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar thorin13

10 stycznia 2024, 13:41

@Anantashesha: No tak, co nie zmienia faktu, że zdrowe odżywianie to podstawa utrzymania prawidłowej masy ciała

Avatar Anantashesha

10 stycznia 2024, 16:06

@thorin13: To prawda, ale sytuacja wciąż jest dużo bardziej złożona.

Avatar Nerius

4 stycznia 2024, 15:43

Przytycie jest o wiele łatwiejsze od zrzucenia zbędnych kilogramów, poza tym otyłość jest zjawiskiem o wiele bardziej powszechnym niż niedowaga w Europie, no chyba że mówimy o Azji i Afryce

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar DragonEU2

8 stycznia 2024, 10:37

@Aksia2022: hej wiele osób które chce przytyć i narzeka że nie może je po prostu zbyt mało kalorii. Wejdź na pierwszą lepszą stronke wpisz ile masz lat, ile ważysz, wzrost i ci wyjdzie ile musisz jeść (chcę utrzymać wagę). A jeżeli chcesz przytyć dodaj sobie do tego 300-500kcal i licz swój każdy posiłek, a jak chcesz zaokrąglać kalorie to w dół żeby więcej zjeść. Jak nie będziesz dawać rady jeść tyle, to zacznij jeść bardziej kaloryczne rzeczy typu orzechy, masło orzechowe, słonecznik, pestki dyni, itp. Pamiętaj że jeżeli ćwiczysz i spalasz np 500kcal podczas treningu, to do swojego indeksu kalorycznego (razem z tym 300-500) musisz jeszcze 500kcal wepchnąć.

Avatar Beowulf_

Edytowano - 8 stycznia 2024, 15:27

@Aksia2022: Niejedzenie "śmieciowego" jedzenia niekoniecznie jest dobre w Twoim przypadku.

Nie wiem kto Ci polecił ćwiczenia i jakie, może się zna lepiej ode mnie, ale ja myślę, że jeśli jesteś skrajnie wychudzona, to przy odpowiedniej ilości kalorii i tak Ci przybędzie mięśni, nawet bez ćwiczeń, a ćwiczenia spalają kalorie.

Nie istnieje coś takiego jak zalecana ilość kalorii dla osób w danym wieku. Jeśli dwie osoby mają 15 lat i jedna z nich ma 150cm wysokości, a druga 180cm, to ta druga będzie potrzebować dużo więcej kalorii do utrzymania zdrowej wagi.

Jeśli jeszcze tego nie robisz, to powinnaś unikać jedzenia mało kalorycznego jedzenia. Np. zielona fasola ma 31 kalorii na 100g, więc praktycznie tylko ci zapycha żołądek... Zakłada się, że przeciętna osoba potrzebuje 2000 kalorii dziennie, więc żeby się najadła fasolą musiała by jej zjeść 6,5 kilo w ciągu dnia...
Zupy, to też w większości woda, więc też bym ich unikał. Picie dużych ilości herbaty (lub podobnych napojów) też może być szkodliwe, bo ma zero kalorii, więc co najwyżej cukier z tego strawisz, jeśli słodzisz.
Za to np. słodycze mają dużo kalorii, sery też całkiem sporo i dużo białka.

Poza tym, powinnaś unikać picia bezpośrednio przed jedzeniem, lub w jego trakcie, może to doprowadzić do szybszego uczucia pełności.

Jeśli przy obecnej ilości spożywanych kalorii dalej masz za niską wagę, to spróbuj jeść jeszcze więcej.

Avatar illegalname

6 stycznia 2024, 14:06

moge ci oddać pare kilo

Avatar Czaderek07

5 stycznia 2024, 11:38

Ludzie otyli, którzy nie planują pracować nad zrzuceniem wagi, a jedynie szukają sławy swoją nadwagą:

Avatar Anantashesha

5 stycznia 2024, 12:47

@Czaderek07: Dobrze że pokazałeś ich w tle, nic nie znaczących, których jest tak mało że się nie liczą i wszyscy mają ich w dupie.

Avatar Czaderek07

5 stycznia 2024, 14:59

@Anantashesha: ale mimo to niestety nadal są.

Avatar Anantashesha

5 stycznia 2024, 18:24

@Czaderek07: Proponuję ich olać całkiem :)

Avatar ToMaszWMorde

Edytowano - 4 stycznia 2024, 16:07

Moze dlatego?

Avatar ToMaszWMorde

4 stycznia 2024, 16:14

@ToMaszWMorde: a tak na powaznie to niech ludzie z niedowaga zjedza ludzi otylych 😋

Avatar kajba

4 stycznia 2024, 21:36

@ToMaszWMorde: Hm, to nie tak działa, chociaż..

Avatar thorin13

5 stycznia 2024, 17:21

@ToMaszWMorde: Zgaduje, że ci otyli odpowiadaja za ponad 50% wszystkiego spożycia jedzenia

Avatar BartoliniMg

4 stycznia 2024, 16:46

Przestań wpi.....ać tłuste żarcie i siedzieć cały dzień na dupie
500$

Avatar Anantashesha

5 stycznia 2024, 12:49

@BartoliniMg: Dziękuję dokturze, jak rynkom odjął

Avatar Anantashesha

5 stycznia 2024, 12:46

Oba problemy są poważne, choć wydaje mi się że otyłość jako choroba cywilizacyjna dostaje więcej uwagi.

Avatar dudu_xjk

5 stycznia 2024, 12:11

kurczę chętnie ci oddam karę kg
tak z 15...

Avatar Dark_Dante

5 stycznia 2024, 09:52

Stres, nerwica i k...ica robią swoje.

Avatar Wojolek10

5 stycznia 2024, 07:44

Ludzi z niedowagą jest o wiele mniej na północy świata

Avatar SonnyCrockett

4 stycznia 2024, 22:19

startuję na prezydenta, zbuduję obowiązkowe obozy dla grubasów

Avatar Jadeja

4 stycznia 2024, 22:19

Otyłość jest śmieszniejsza więc chyba proste.

Avatar PazDaniXxXx

4 stycznia 2024, 21:07

Tak bardzo rel jestem choody

Avatar Reichtangle

4 stycznia 2024, 16:11

Oliwier

Avatar JaJestemZWami

6 stycznia 2024, 13:40

@Reichtangle: Oli nie jest gruby

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

4 stycznia 2024, 15:51

Otyłość jest jednak WIĘKSZYM problemem jakby nie patrzeć.
Powiem więcej: To jest problem wielkiej wagi.

Avatar Koscioglow

4 stycznia 2024, 16:01

@FluttershyIsNOTaDoormat: mam pomysł jak sie go pozbyć

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Koscioglow
Dodane przez: Koscioglow

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Totalnie

Rel

Jeszcze jak

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka