Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Myszkapl

5 stycznia 2024, 15:20

Po kiego?

Avatar
Hamczurk

5 stycznia 2024, 16:39

@Myszkapl: spokojnie myszko tworząc tego mema nie miałem na myśli ciebie, następny!

Avatar AlMalina

8 stycznia 2024, 22:19

@Myszkapl: Bo ktoś ma smutne życie i cieszy go widok zaśmieconej poczekalni słabymi memami

Avatar Myszkapl

8 stycznia 2024, 22:45

@AlMalina: Bez sensu

Avatar Anantashesha

7 stycznia 2024, 09:57

Nie rozumiem jak można uważać że głosem czterech osób zrzucić mema to dobry i "dobrze skalibrowany" system. Ten mem ma 7 strzałek w górę w momencie pisania tego komentarza. Gdyby osoby które je dały oceniły jako pierwsze, nie przeszedłby na główną. To bez sensu. Rozumiem zrzucać za zgłoszenia, ale za oceny?

Avatar Bezpaniki

5 stycznia 2024, 17:02

Zawsze daję wgóręstrzałkę kiedy widzę 0-4, ku chwale Imperium

Avatar AlMalina

5 stycznia 2024, 15:05

Kosztem zaśmiecania poczekalni

Avatar
Hamczurk

5 stycznia 2024, 15:13

@AlMalina: "niezaśmiecona" poczekalnia kiedy jest w niej mniej niż tysiąc memów:

Avatar Boberek00

5 stycznia 2024, 14:51

zuo

Avatar zx2001

5 stycznia 2024, 14:20

Można szablon?

Avatar JaJestemZWami

5 stycznia 2024, 14:22

@zx2001: CICHO, CICHO, JA MAM MU DAM!!!

Avatar JaJestemZWami

5 stycznia 2024, 14:23

@JaJestemZWami: dobra, jednak nie mam

Avatar
Hamczurk

5 stycznia 2024, 14:26

Avatar JaJestemZWami

5 stycznia 2024, 14:29

Avatar JaJestemZWami

5 stycznia 2024, 14:29

DAŁAM MU 😎😎😎😎😎

Avatar
Hamczurk

5 stycznia 2024, 14:30

@JaJestemZWami: no i elegacnko :D

Avatar zx2001

5 stycznia 2024, 14:30

Dziękować, dziękować, niech Ci Bożydar w memach na głównej wynagrodzi.

Avatar PolishDestroyer

5 stycznia 2024, 14:12

Dałem w góre, ale jeszcze zobaczę, z jakiego powodu to zrobiłem

Avatar
Hamczurk

5 stycznia 2024, 14:12

@PolishDestroyer: PolskiNiszczyciel w tej chwili:

Avatar PolishDestroyer

5 stycznia 2024, 14:20

Ogólnie to czułem, że ty jesteś opem, nawet nie wiem czemu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Powodzenia

Pilne

Północne Węgry

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka