Ja jestem tym Opem do upokorzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Pilne
Północne Węgry
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2024, 15:20
Po kiego?
Odpisz
5 stycznia 2024, 16:39
@Myszkapl: spokojnie myszko tworząc tego mema nie miałem na myśli ciebie, następny!
Odpisz
8 stycznia 2024, 22:19
@Myszkapl: Bo ktoś ma smutne życie i cieszy go widok zaśmieconej poczekalni słabymi memami
Odpisz
8 stycznia 2024, 22:45
@AlMalina: Bez sensu
Odpisz
7 stycznia 2024, 09:57
Nie rozumiem jak można uważać że głosem czterech osób zrzucić mema to dobry i "dobrze skalibrowany" system. Ten mem ma 7 strzałek w górę w momencie pisania tego komentarza. Gdyby osoby które je dały oceniły jako pierwsze, nie przeszedłby na główną. To bez sensu. Rozumiem zrzucać za zgłoszenia, ale za oceny?
Odpisz
5 stycznia 2024, 17:02
Zawsze daję wgóręstrzałkę kiedy widzę 0-4, ku chwale Imperium
Odpisz
5 stycznia 2024, 15:05
Kosztem zaśmiecania poczekalni
Odpisz
5 stycznia 2024, 15:13
@AlMalina: "niezaśmiecona" poczekalnia kiedy jest w niej mniej niż tysiąc memów:
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:51
zuo
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:20
Można szablon?
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:22
@zx2001: CICHO, CICHO, JA MAM MU DAM!!!
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:23
@JaJestemZWami: dobra, jednak nie mam
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:26
@zx2001:
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:29
@zx2001:
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:29
DAŁAM MU 😎😎😎😎😎
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:30
@JaJestemZWami: no i elegacnko :D
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:30
Dziękować, dziękować, niech Ci Bożydar w memach na głównej wynagrodzi.
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:12
Dałem w góre, ale jeszcze zobaczę, z jakiego powodu to zrobiłem
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:12
@PolishDestroyer: PolskiNiszczyciel w tej chwili:
Odpisz
5 stycznia 2024, 14:20
Ogólnie to czułem, że ty jesteś opem, nawet nie wiem czemu
Odpisz