memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 stycznia 2024, 19:47
Czytam tego mema leżąc w łóżku i gapiąc się w telefon.
Odpisz
6 stycznia 2024, 21:55
Boty nie mogą się nigdzie czuć jak w domu, bo nie mają domów
8 stycznia 2024, 10:06
dlatego musimy ich zlikwidować
8 stycznia 2024, 11:07
czyli nie masz domu?
8 stycznia 2024, 19:09
Nie nazywaj namiotu w środku lasu brakiem domu.
8 stycznia 2024, 19:24
@Darwidx: Kiedy przerobiłeś ten szałas na namiot, nienawidzę jak zamieniasz się ze mną miejscami takim lisim podstępem
8 stycznia 2024, 19:29
To nie jest prawdziwy biwak gdy śpimy w szałasie a nie namiocie 😖 ! Później do tego wrócimy, namiot i tak nie przetrqa zimy...
7 stycznia 2024, 00:37
Rel, leżenie w łóżku i gapienie się na telefon to idealna rozrywka
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2024, 19:47
Czytam tego mema leżąc w łóżku i gapiąc się w telefon.
Odpisz
6 stycznia 2024, 21:55
Boty nie mogą się nigdzie czuć jak w domu, bo nie mają domów
Odpisz
8 stycznia 2024, 10:06
dlatego musimy ich zlikwidować
Odpisz
8 stycznia 2024, 11:07
czyli nie masz domu?
Odpisz
8 stycznia 2024, 19:09
Nie nazywaj namiotu w środku lasu brakiem domu.
Odpisz
8 stycznia 2024, 19:24
@Darwidx: Kiedy przerobiłeś ten szałas na namiot, nienawidzę jak zamieniasz się ze mną miejscami takim lisim podstępem
Odpisz
8 stycznia 2024, 19:29
To nie jest prawdziwy biwak gdy śpimy w szałasie a nie namiocie 😖 !
Później do tego wrócimy, namiot i tak nie przetrqa zimy...
Odpisz
7 stycznia 2024, 00:37
Rel, leżenie w łóżku i gapienie się na telefon to idealna rozrywka
Odpisz