@Oliwier256: Rowerzysta: wydaje mu się ze ma przywileje i pieszego i samochodu na raz lecz nie obowiązuje go prawo ani tego ani tego (tak naprawdę jest na odwrót)
@Juliusz_Cezar: Kierowca samochodu: zatrzymuje się na pasach, przejeżdża na czerwonym, nie włącza migacza, bo kogo obchodzi życie innych skoro jest bezpieczny w swoim samochodzie, parkuje tak aby najlepiej zasłonić innym widok gdy wyjeżdżają, nie uważa na otoczenie gdy ma pierwszeństwo, niech otoczenie uważa na niego...
@Juliusz_Cezar: Co posiadanie prawa jazdy ma tu do gadania, nie potrzebuję specjalnego pie....itka potwierdzającego moje wykrztałcenie by je posiadać, tak jak kierowcy mają swoje, bo znaleźli je w czipsach.
@Juliusz_Cezar: To się nazywa wolna opinia i czemu zakładasz, że nie jechałem samochodem po mieście tylko dlatego, że nie mam prawa jazdy? Jechałeś kiedyś rowerem po mieście uważając na tych wszystkich kierowców co dostali prawko bez żadnego wysiłku, bo jestem świadkiem znając wiele osób z brakiem kompetencji do wykonywania jakiejkolwiek odpowiedzialnej czynności i włączam tu osoby z chorobami, a i tak dostali prawko, bo to proste jak wygrana w czipsach. Powiedz mi o swoich doświadczeniach z jazdy rowerem, czekam
@Juliusz_Cezar: Nie wszędzie masz ścieżkę inteligencie a drogi są tylko robione pod samochody przez co drogi dla rowerów są gorsze i bardziej pokomplikowane. Wiele razy mi się auto wj*bało na pasy bo nie chciało mu się zatrzymać mimo dużej odległości. Na ścieżkę nie wjadą, bo ścieżki tam robią gdzie ich nie potrzeba. Znam starą śpiewkę dawania sygnału światłami, bo policja stoi, no i co? Trzeba zwolnić? Nie, jak jeździsz przepisowo to nie ma problemu, ale coś często się takie coś zdarza.
Większość wypadków drogowych powodowane jest przez samochody, ale kierowcy i tak będą się tłumaczyć, że to dzięki ich dobremu prowadzeniu rowerzyści mają mniej. Dodatek taki, jak tam parkowanie? nie umiecie parkować na chodnikach, ulicach i w sumie gdziekolwiek, z resztą spytaj kierowców busów i dostarczaków.
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2024, 23:14
Wsiądę na rower *Przystępuje do wjechania komuś w dupę*
Odpisz
6 stycznia 2024, 23:16
@Oliwier256: Rowerzysta: wydaje mu się ze ma przywileje i pieszego i samochodu na raz lecz nie obowiązuje go prawo ani tego ani tego (tak naprawdę jest na odwrót)
Odpisz
9 stycznia 2024, 16:30
@Juliusz_Cezar: Kierowca samochodu: zatrzymuje się na pasach, przejeżdża na czerwonym, nie włącza migacza, bo kogo obchodzi życie innych skoro jest bezpieczny w swoim samochodzie, parkuje tak aby najlepiej zasłonić innym widok gdy wyjeżdżają, nie uważa na otoczenie gdy ma pierwszeństwo, niech otoczenie uważa na niego...
Odpisz
9 stycznia 2024, 17:32
@DHF1232: dosłownie opisałeś rowerzystę
Odpisz
9 stycznia 2024, 17:53
@Juliusz_Cezar: Nie, kierowcę samochodu, pewnie nie umiesz czytać albo po prostu ignorujesz połowę czegokolwiek dookoła jak kierowca samochodu.
Odpisz
9 stycznia 2024, 20:58
@DHF1232: jak rowerzysta*
Założę się ze pewnie nawet nie masz prawa jazdy xd
Odpisz
10 stycznia 2024, 11:44
@Juliusz_Cezar: Co posiadanie prawa jazdy ma tu do gadania, nie potrzebuję specjalnego pie....itka potwierdzającego moje wykrztałcenie by je posiadać, tak jak kierowcy mają swoje, bo znaleźli je w czipsach.
Odpisz
10 stycznia 2024, 13:11
@DHF1232: nie wypowiadaj się jak nigdy nie jechałeś samochodem po mieście w takim razie
Odpisz
10 stycznia 2024, 16:17
@Juliusz_Cezar: To się nazywa wolna opinia i czemu zakładasz, że nie jechałem samochodem po mieście tylko dlatego, że nie mam prawa jazdy? Jechałeś kiedyś rowerem po mieście uważając na tych wszystkich kierowców co dostali prawko bez żadnego wysiłku, bo jestem świadkiem znając wiele osób z brakiem kompetencji do wykonywania jakiejkolwiek odpowiedzialnej czynności i włączam tu osoby z chorobami, a i tak dostali prawko, bo to proste jak wygrana w czipsach. Powiedz mi o swoich doświadczeniach z jazdy rowerem, czekam
Odpisz
10 stycznia 2024, 19:46
@DHF1232: nigdy mi się samochód na ścieżkę nie wj...ł, a rower na ulicę często
Odpisz
11 stycznia 2024, 07:49
@Juliusz_Cezar: Nie wszędzie masz ścieżkę inteligencie a drogi są tylko robione pod samochody przez co drogi dla rowerów są gorsze i bardziej pokomplikowane. Wiele razy mi się auto wj*bało na pasy bo nie chciało mu się zatrzymać mimo dużej odległości. Na ścieżkę nie wjadą, bo ścieżki tam robią gdzie ich nie potrzeba. Znam starą śpiewkę dawania sygnału światłami, bo policja stoi, no i co? Trzeba zwolnić? Nie, jak jeździsz przepisowo to nie ma problemu, ale coś często się takie coś zdarza.
Większość wypadków drogowych powodowane jest przez samochody, ale kierowcy i tak będą się tłumaczyć, że to dzięki ich dobremu prowadzeniu rowerzyści mają mniej. Dodatek taki, jak tam parkowanie? nie umiecie parkować na chodnikach, ulicach i w sumie gdziekolwiek, z resztą spytaj kierowców busów i dostarczaków.
Odpisz
9 stycznia 2024, 19:28
Z moich obserwacji wynika, że na memie powinni być hulajnogarze a nie rowerzyści
Odpisz
9 stycznia 2024, 17:09
Ah, to o mnie
Odpisz
9 stycznia 2024, 17:10
@Exzit1: kiedyś jakiemuś typowi prawie dziecko przejechałem xd
Odpisz
9 stycznia 2024, 16:25
Nie rel, kierowcy mają gdzieś przepisy byleby zwalić winę na rowerzystów.
Odpisz
7 stycznia 2024, 01:18
Rel 7 grudnia 1941 r. Jechałem na rowerze.
Odpisz
6 stycznia 2024, 23:36
potwierdzam jak byłem mały to na rowerze się wpie....iłem prosto na auto, czołowo się z nim zderzyłem
Odpisz
6 stycznia 2024, 23:37
@Beowulf_: szkoda że przeżyłeś
Odpisz
6 stycznia 2024, 23:48
złego licho nie bierze
Odpisz