Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Nie idź!
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2024, 20:18
Szkoda jeść, bo pewnie drogie
Odpisz
8 stycznia 2024, 20:27
@rumcajschr: Żebyś wiedział
Odpisz
8 stycznia 2024, 20:50
@Piket: Chociaż nie, znalazłem coś podobnego, i aż takie drogie nie są dla zwykłego śmiertelnika... Aczkolwiek to jest na promocji...
Odpisz
8 stycznia 2024, 21:58
@Piket: ciekawe czy to cena za sam wygląd i formę, bo nie wyglądają na smaczne, jednak azjatyckie słodycze są trochę glutowate
Odpisz
8 stycznia 2024, 22:10
@Piket: eee ty tanie masz, pa na to. Jakbym coś takiego kupił, to dokupiłbym pozłacaną walizkę z ledami i wsadził tam kryształki
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:10
No ich chyba poj#bało że tyle dam za ozdobne landrynki... Jestem za biedny...
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:14
@Piket: Znaczy wiem że oni to pewnie ręcznie robią i że za robociznę się płaci... Ale nawet jakbym miał kasę to bym tyle nie dał za cukierki...
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:38
@Piket: ręcznie wykonane od wietnamskiej mistrzyni; wegańskie, bez glutenu i orzechów
Odpisz
9 stycznia 2024, 02:30
Ale ja lubię gluten i orzechy :(
Odpisz
11 stycznia 2024, 14:14
to ok. 550 zł 😐
Odpisz
11 stycznia 2024, 22:18
@Zloty_bambus: Ponad pół tysiaka żeby zjeść je w jeden dzień XD
Odpisz
11 stycznia 2024, 22:24
@Piket: Chociaż ambasadorpolskipolnocnej ma rację, dokupić jakąś ładną skrzyneczkę, i kiedy przyjedzie ta bogata ciotka z Ameryki mówić, patrz droga ciociu na ten kunszt cukiernictwa, wszystko ręcznie robione z najdrobniejszymi szczegółami, to nie to co te śmieciowe mordoklejki ze sklepu, kosztowały mnie tylko połowę wypłaty ale co tam, mam prawo do przyjemności, nie będę żył jak ten plebs!
Odpisz
12 stycznia 2024, 07:06
@Piket: a po latach:
Słychać krzyk spanikowanej żony z salonu
-Co się stało!?
-Maciuś zjadł kamienie!
Odpisz
12 stycznia 2024, 07:00
A myślałem że jest tylko 8 odznak w pokemonach.
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:13
Przez 1 sekundę myślałem że to zastaw kostek do gry
Odpisz
11 stycznia 2024, 14:49
Widziałam je raz na kanale JunsKitchen. Można je zrobić dość łatwo w domu. Składają się tylko z wody, cukru i agaru (coś jak żelatyna). Te sklepowe pewnie mają jakiś jeszcze smak dodany, ale flavouringi można w internecie też kupić. :)
Odpisz
11 stycznia 2024, 14:22
Nie są jakoś kozacko zapakowane, po prostu kształt ładny
Odpisz
9 stycznia 2024, 07:17
Japońska kuchnia...
Odpisz
9 stycznia 2024, 06:42
Wsm to kohakutou ma dość łatwy przepis i można takie w domu zrobić ale długo się czeka żeby stwardniało
Odpisz
9 stycznia 2024, 05:21
Ja myślałem że to odznaki z pokemonów
Odpisz
8 stycznia 2024, 21:56
Myślałem że to odznaki z pokemon
Odpisz
8 stycznia 2024, 20:31
Zgaduję, że są tak drogie na jakie wyglądają
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2024, 20:20
Ładnie wygląda a kosztuje jeszcze lepiej
Odpisz