memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 21 listopada 2021, 19:03
ja potrafię szybko stać w miejscu
Odpisz
4 listopada 2019, 16:51
A ja 2km/h z jękiem i z rozpędem do 1000km/h
9 listopada 2017, 22:39
A ja mam ku*wa karabin
13 lipca 2014, 17:39
wyciągam 120m/h czołgiem w gta sa !
25 lipca 2014, 09:47
@megadeth116: 120 metrów na godzinę? Łał ty to bos jesteś xD
Edytowano - 23 sierpnia 2014, 19:48
ch*je zabrały mi "k" bo sprawdzałem i było "km"
14 lipca 2014, 23:15
45 sek. kiedy wracam do domu po dwu tygodniowym obozie. Czemu? Internet!!!!!!!
8 lipca 2014, 22:26
Mam przeciwstawne kciuki. Twój ruch.
10 lipca 2014, 21:10
@glukonard70: Tu się kciuki na nic nie przydadzą, tu trzeba spi***alać.
10 lipca 2014, 13:35
45 skuterem... Ty biegasz szybciej ._.
9 lipca 2014, 11:56
A ja mam strzelbę wystrzeliwującą śruty z prędkością 500 m/s i kto ma przewagę ?
8 lipca 2014, 23:16
jak ktoś mnie wkurzy to pierdnę i chiny się zawalą
8 lipca 2014, 22:34
ja mogę zapi***alać 100 km/h w GTA ciągnikiem
8 lipca 2014, 22:23
A ja powiem ze jestem juz w polowie drogi... Jesli ktos to zna to lapka w gore!
8 lipca 2014, 22:09
Mam 2min 55sek na km.
8 lipca 2014, 21:02
Ha, wilki potrafią szybciej :P
Edytowano - 8 lipca 2014, 17:24
Potrafię jechać samochodem 120 na godzinę . I co ?
8 lipca 2014, 17:46
@LuKsTa: to ile ty masz lat???
8 lipca 2014, 17:52
@misiekx13: 10 w profilu.
8 lipca 2014, 18:57
@LuKsTa: więc mówisz że dostałeś prawo jazdy w wieku 9 lat ?
8 lipca 2014, 20:22
@misiekx13: xD tylko dla żartu :D
8 lipca 2014, 19:15
Tygrys tyle nie wyciąga
9 lipca 2014, 09:06
@Ares011: wyciąga... w końcu jest spokrewniony z gepardem... gepard wyciąga bodajże 100 km/h na bardzo krótkich dystansach
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 listopada 2021, 19:03
ja potrafię szybko stać w miejscu
Odpisz
4 listopada 2019, 16:51
A ja 2km/h z jękiem i z rozpędem do 1000km/h
Odpisz
9 listopada 2017, 22:39
A ja mam ku*wa karabin
Odpisz
13 lipca 2014, 17:39
wyciągam 120m/h czołgiem w gta sa !
Odpisz
25 lipca 2014, 09:47
@megadeth116: 120 metrów na godzinę? Łał ty to bos jesteś xD
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2014, 19:48
ch*je zabrały mi "k" bo sprawdzałem i było "km"
Odpisz
14 lipca 2014, 23:15
45 sek. kiedy wracam do domu po dwu tygodniowym obozie.
Czemu?
Internet!!!!!!!
Odpisz
8 lipca 2014, 22:26
Mam przeciwstawne kciuki. Twój ruch.
Odpisz
10 lipca 2014, 21:10
@glukonard70: Tu się kciuki na nic nie przydadzą, tu trzeba spi***alać.
Odpisz
10 lipca 2014, 13:35
45 skuterem...
Ty biegasz szybciej ._.
Odpisz
9 lipca 2014, 11:56
A ja mam strzelbę wystrzeliwującą śruty z prędkością 500 m/s i kto ma przewagę ?
Odpisz
8 lipca 2014, 23:16
jak ktoś mnie wkurzy to pierdnę i chiny się zawalą
Odpisz
8 lipca 2014, 22:34
ja mogę zapi***alać 100 km/h w GTA ciągnikiem
Odpisz
8 lipca 2014, 22:23
A ja powiem ze jestem juz w polowie drogi... Jesli ktos to zna to lapka w gore!
Odpisz
8 lipca 2014, 22:09
Mam 2min 55sek na km.
Odpisz
8 lipca 2014, 21:02
Ha, wilki potrafią szybciej :P
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2014, 17:24
Potrafię jechać samochodem 120 na godzinę . I co ?
Odpisz
8 lipca 2014, 17:46
@LuKsTa: to ile ty masz lat???
Odpisz
8 lipca 2014, 17:52
@misiekx13: 10 w profilu.
Odpisz
8 lipca 2014, 18:57
@LuKsTa: więc mówisz że dostałeś prawo jazdy w wieku 9 lat ?
Odpisz
8 lipca 2014, 20:22
@misiekx13: xD tylko dla żartu :D
Odpisz
8 lipca 2014, 19:15
Tygrys tyle nie wyciąga
Odpisz
9 lipca 2014, 09:06
@Ares011: wyciąga... w końcu jest spokrewniony z gepardem... gepard wyciąga bodajże 100 km/h na bardzo krótkich dystansach
Odpisz