Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2015, 09:13
Na 1 obrazku motyw zaciągnięty z Dooma. :)
Odpisz
14 grudnia 2014, 21:34
na ostatnim jest gostek z LOLicja coś tam
Odpisz
8 lipca 2014, 17:01
Chyba nie czaję o co chodzi... ;-;
Odpisz
8 lipca 2014, 17:06
@amekninja555: nie tylko ty ;(
Odpisz
8 lipca 2014, 17:06
@amekninja555: Bo w FPSach jak sie schodzi/wchodzi po drabinie to sie jest łatwym celem ;P
Odpisz
8 lipca 2014, 17:08
@siemek22: bolesna prawda
Odpisz
8 lipca 2014, 17:17
@siemek22: zazwyczaj dedasz ;p
Odpisz
8 lipca 2014, 17:36
@skate07071: Drabiny są zue ;-;
Odpisz
8 lipca 2014, 17:54
@siemek22: ja nie schodze tylko zlatuje, ;-; nie używam drabin
Odpisz
8 lipca 2014, 18:05
Ale przecież kiwi nie latają, a tym bardziej kraby.
Odpisz
8 lipca 2014, 18:08
Zeskocz z 50 metrowej wieży to pogadamy :P Ja jak jest jakieś 3 metry tez skaczę ale jak z budynku albo z wiży no to...Chyba że spadochron :D ale to prawie tylko przy zejściu :P
Odpisz
8 lipca 2014, 18:21
@siemek22: w neiktórych grach zeskok ze 50 metrowej wierzy zabiera tyle samo HP co z 5 metrów ;-;
Odpisz
8 lipca 2014, 18:25
;______________________;
Odpisz
8 lipca 2014, 18:51
Spróbuj w BF3 bez spadochronu :_:
Odpisz
9 lipca 2014, 09:01
@siemek22: mógł narysować jak wchodzi na górę, wtedy jest gorzej
Odpisz
12 lipca 2014, 09:25
W Gmodzie 13 skok z dowolnej wysokości zabiera tylko 10hp.
Odpisz