Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Północne Węgry
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 stycznia 2024, 21:17
Ja przez rok zebrałem jakieś 300 i to od niechcenia. Kiedyś założyłem aplikacje, żeby nie płacić za piwo 8zl, Żabka jest przereklamowana i droga.
Odpisz
13 stycznia 2024, 01:38
@Crido: wow, czy ty sugerujesz że sieciowe corner shopy otwarte prawie zawsze są drogie i dalej bardzo popularne? nie wierzę
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2024, 12:43
Też się zdziwiłem bo nigdy mi się nie chciało ich odkładać ale od niechcenia 1400 się zebrało aż tu nagle o ku*wa
1000 zabrali
Odpisz
11 stycznia 2024, 17:16
@Towarzysz777: żappsy się resetują. Wrzucam cytat z regulaminu żappki: "Punkty zebrane w terminie od 01.11 do 31.10 danego roku rozliczeniowego, w przypadku niewykorzystania ich na nagrody do 31.12 – przepadają."
Odpisz
10 stycznia 2024, 19:10
Zawsze czekam do końca roku z żappsami, ostatnio kupiłem se pickę i delicje na deser pzdr
Odpisz
10 stycznia 2024, 18:23
Odpisz