Karol Krawczyk - kompas polityczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Rel
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2024, 07:36
Nie rozumiem kolorków tbh
Odpisz
11 stycznia 2024, 07:40
Niebieski = based
Żółty = pół based
Czerwony = pół cringe
Zielony = cringe
Odpisz
11 stycznia 2024, 07:41
@ptasznik5: zielony to lewak lewacki?
Odpisz
11 stycznia 2024, 07:44
@ptasznik5: A co jeśli jesteś pomiędzy? Dla przykładu co jeśli jesteś based i pół based?
Odpisz
11 stycznia 2024, 07:45
@AlMalina: 3/4 based
Odpisz
11 stycznia 2024, 07:45
Czyli niebieski to Chad Chaderski
Odpisz
11 stycznia 2024, 07:46
Aaale jak masz Półtora to nadal masz 1/2
Odpisz
11 stycznia 2024, 07:49
prawy górny to faszyzm, nazizm, Korea Północna itp itd.
Później lewy górny to po prostu j....ij tam Stalina i dzieciaczki co mu liżą dupę
Prawy dolny to.... Chryste panie. Jednak wpisz sobie co się odpi.....a w amerykańskich amazonach i no mniej więcej tak chcą zrobić cały świat ale wierzą, że będzie inaczej. Takie warunki jak chwilę po rewolucji przemysłowej po prostu.
Lewy dolny to jest śmieszne pole gdyż osobiście based, naukowo based ale zależy w którym rejonie jesteś to bywa różnie bo jest to pole najbardziej zróżnicowane pod tym względem czy ktoś jest głupi lub nie.
I bywa różnie bywa zaiście różnie
Odpisz
11 stycznia 2024, 08:03
@AlMalina: 3/4 based xd
Odpisz
11 stycznia 2024, 08:04
@Murarzowa: Ja kiedy
Kiedy tylko jeden kolor dobry
Odpisz
11 stycznia 2024, 08:08
@ptasznik5: W sumie to wygląda logicznie
Odpisz
11 stycznia 2024, 08:26
@Murarzowa: ale nazizm to narodowy socjalizm, czyli jest po lewej na górze
Odpisz
11 stycznia 2024, 08:29
nazizm dokładniej jest po środku na samej górze więc jest centrową ideologią 😃
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2024, 08:33
@ptasznik5: poza tym niebieski to nie tylko benio ale też wszystkie monarchie, z konstytucyjną chyba włącznie.
Poza tym to co jest w Korei to dyktatura a dyktature można upchnąć na całej górnej części okienka F
Odpisz
11 stycznia 2024, 08:52
@ptasznik5: Centryści jak zwykle bez rigczu
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:24
@Murarzowa: nazizm to lewe górne lewactwo XD, nigdy nie był konserwatywny, a jak w lewym dolnym widzisz jakieś poparcie naukowe to ci przypominam że twoi znienawidzeni faszyści też mieli od ch*ja swoich "badań" czemu oni są lepszą rasą a reszta gorszą
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2024, 09:37
@Hacjul: idź k...a kup sobie książki od wosu z jakiejś klasy liceum bo nawet tego poziomu nie sięgasz.
Chcesz to ci zaskakanuję nawet bo mam wszystkie w domu z zakresu rozszerzonego. Może nie dowiesz się wszystkiego lecz być może przestaniesz pie....ić głupoty
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:39
@Hacjul: w ramach ciekawostki wspomnę że nsdap byli w koalicji z niemiecką partią konserwatywną, taka ciekawostka tylko
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:44
True.
Naziści to była taka mocna lewica, że pierwsze co zrobili wewnątrz swojego kraju to spalili większość książek z badaniami na temat LGBT
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:44
weź się naucz odróżniać konserwatyzm od ekstermizmu, sama partia to była narodowosocjalistyczna, prowadziła socjalistyczną politykę wewnętrzną, uzależniła firmy od państwa, upaństwowiła mnóstwo sektorów, negowała mnóstwo wartości konserwatywnych takich jak wiara (zdarzało się sporo luteranów ale to nic nie znaczy) prawa i godność ludzka czy dążenie do porozumienia
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:44
@Murarzowa: ja się tylko spytałem o kolorki a wy tu o nazioli się kłócicie wtf?
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:45
@Murarzowa: no ale... no ale w nazwie mieli socjalizm, no to to byli lewacy!!!111!!!1!1!!
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:45
@Murarzowa: jakbyś nie wiedziała to twój Stalin z górnej lewicy wprowadził za bycie elgjebete karę śmierci
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:46
pod względem ekonomicznym byli socjalistami!!
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:46
@Hacjul: Stalin nie jest z górnej lewicy tak na prawdę
Lenin był
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:46
@Hacjul: ale ja tylko o partii wspomniałem XDDDDDD
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:46
wymieniłem ci co mieli w polityce socjalistycznego a ty się tylko na nazwie skupiłeś
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:47
@Hacjul: usa też ma socjal ale to nie znaczy, że jest państwem socjalistycznym
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:48
@Murarzowa: ciężko mówić, że usa ma socjal, bo to kraj z bardzo zmiennym do tego tematu podejściem ze względu na podział administracyjny
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:48
@Murarzowa: o socjalu nic nie wspomniałem, to nie jest wytyczne tak naprawdę
Odpisz
11 stycznia 2024, 09:51
@Murarzowa: najpierw określasz górną lewicę przede wszystkim jako Stalina a później twierdzisz że tak naprawdę stamtąd nie był
Odpisz
12 stycznia 2024, 20:15
@Murarzowa: korea północna to lewy górny lol
Odpisz
13 stycznia 2024, 16:43
@Murarzowa: Niebieski to nie jest żaden faszyzm czy nazizm a tymbardziej nie korea kima XDDD
Prawy róg to konserwatyści, prawica narodowa, monarchiści i mała część faszystów cała reszta tego co wymieniłeś należy do czerwonego
Odpisz
13 stycznia 2024, 16:45
@Murarzowa: NSDAP było tak konserwatywne że miało na pieńku z chrześcijaństwem i wierzyło w ateizm państwowy z elementami okultyzmu
Odpisz
22 stycznia 2024, 02:25
Dosłownie masz podpisane brainlecie
pionowo Authoritarian, Libertarian
poziomo Economic left, Economic right
:facepalm:
Odpisz