Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2024, 05:39
I dlatego Deutschland, Deutschland über alles
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:23
Ja tak uważam niezależnie od tego, czy rządzi prawica, czy rządzi lewica
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:31
@PolishDestroyer: PiS to nie prawica
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:35
@Hacjul: co to prawica?
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:35
@Hacjul: PiS to prawica społeczna, ale ekonomiczna lewica. Z czego i tak ich można określić jednym słowem: populiści
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:38
@rumcajschr: +1
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:40
@rumcajschr: a tam, nie znasz się, dobrze kaczor gada
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:41
@Maslo_Jajeczne: w PL nie ma sensownej partii prawicowej
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:42
@piotrkacz: W PL nie ma sensownej partii
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:43
@PolishDestroyer: tak
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:46
@piotrkacz: imo była tylko jedna partia w historii świata była dobra (NSD-)
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:46
@Maslo_Jajeczne: "był taki pan, który chciał aby polskim dzieciom żyło się lepiej, nazywał się..."
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2024, 20:18
@piotrkacz: jest Jedyna Racja
Odpisz
11 stycznia 2024, 20:19
@Hacjul: rozwiniesz?
Odpisz
11 stycznia 2024, 20:20
@piotrkacz: Konfederacja
Odpisz
11 stycznia 2024, 20:21
@Hacjul: nie chce mi się kłócić z konfederatą
Odpisz
11 stycznia 2024, 20:48
@piotrkacz: a tak konkretniej to Konfederacja Korony Polski
Odpisz
14 stycznia 2024, 10:16
@PolishDestroyer: była polska partia przyjaciół piwa ale już rozwiązana niestety
Odpisz
15 stycznia 2024, 00:36
@PolishDestroyer: trzecia droga jest ok, tylko gdyby byli mniej konserwatywni
Odpisz
14 stycznia 2024, 15:34
ja jestem prawicowy z poglądów ale myślę bardziej o dobrze mojego państwa, nie o tym czy mam zgodne poglądy z aktualną władzą
dlatego j...ć PIS i konfę
Odpisz
14 stycznia 2024, 13:20
no i mają racje dlatego trzeba głosować na KONFEDERACJĘ
Odpisz
14 stycznia 2024, 15:19
@Kargon:
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:23
nie trzeba być prawicowcem tbh
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:30
czerwonki od prawdziwych prawicowców 😔
Odpisz
14 stycznia 2024, 13:06
prawdziwa prawica nie jest taka zła jak jej polska wersja ;/
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:34
Tak jakby nowa władza też nie była prawicowa
Odpisz
11 stycznia 2024, 19:22
no, nic się nie zmieniło
Odpisz