Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tacy sami, a ściana między nami
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2024, 20:56
Walaszek, grubasie, kiedy nowy Bomba?!
Odpisz
14 stycznia 2024, 14:53
@RadBasilisk414: egzorcysty nie mogę oglądać
Odpisz
14 stycznia 2024, 14:54
@Wojolek10: Za to trzeba płacić? Chyba cię poj...ło!
Odpisz
14 stycznia 2024, 15:04
@Figarus: jeszcze ci złodzieju mało
Odpisz
15 stycznia 2024, 07:45
@Gojira: Setka wódki chlas na odwagę na raz
Odpisz
12 stycznia 2024, 20:27
Czy tylko ja nie przepadam za twórczością walaszka? (Ale jego humor mnie kupił)
Kosz na czerwone
\____/
Odpisz
12 stycznia 2024, 20:29
Ja ostatnio tez nie przepadam za jego twórczością.
Nie dlatego że jest zła tylko dlatego że robi ostatnio tylko reklamy.
Odpisz
12 stycznia 2024, 20:31
@Leszy: to tylko z blok ekipą tak wygląda
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2024, 20:44
kúrvi grande
Odpisz
12 stycznia 2024, 22:01
ja nie przepadam za twórczością, ale za to humor do mnie nie trafia
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:23
Jak dla mnie Waleszek to autor, którego humor jest śmieszny we fragmentach i cytatach, ale nie jestem w stanie pooglądać ani jednego pełnego odcinka jego twórczości. Po jakimś czasie staje się po prostu męcząca i powtarzalna.
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:25
a jakiego konkretnie dzieła jego twórczości niby
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:27
bo jakbyś się nie kapnął, Walaszek to nie tylko twórca humorystyczny, ma też pewne lore w swoich dziełach
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:27
ja tam sobie raz na jakiś czas włączę egzorcystę na netflixie żeby pośmiać się z humoru niskich lotów i się zwyczajnie odmóżdżyć
No ale jako arcydzieło bym tego nie uznał
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:29
niby czemu niskich lotów
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:38
@Hacjul: no humor w egzorcyście opiera się na absurdach januszexu, "haha siusiak", alkoholu i takich rzeczach
Nie jest to najszlachetniejszy typ humoru
Odpisz
14 stycznia 2024, 14:43
Propos Walaszka, popularyzacja jego twórczości to najgorsze co spotkało fandom
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:29
@ElrykzSzamba: on nie ma fandomu, on ma fanów
Odpisz