Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RadBasilisk414

12 stycznia 2024, 20:56

Walaszek, grubasie, kiedy nowy Bomba?!

Avatar Wojolek10

14 stycznia 2024, 14:53

@RadBasilisk414: egzorcysty nie mogę oglądać

Avatar Figarus

14 stycznia 2024, 14:54

@Wojolek10: Za to trzeba płacić? Chyba cię poj...ło!

Avatar Gojira

14 stycznia 2024, 15:04

@Figarus: jeszcze ci złodzieju mało

Avatar Wojolek10

15 stycznia 2024, 07:45

@Gojira: Setka wódki chlas na odwagę na raz

Avatar
Gooddude

12 stycznia 2024, 20:27

Czy tylko ja nie przepadam za twórczością walaszka? (Ale jego humor mnie kupił)
Kosz na czerwone
\____/

Avatar Leszy

12 stycznia 2024, 20:29

Ja ostatnio tez nie przepadam za jego twórczością.
Nie dlatego że jest zła tylko dlatego że robi ostatnio tylko reklamy.

Avatar Hacjul

12 stycznia 2024, 20:31

@Leszy: to tylko z blok ekipą tak wygląda

Avatar Hacjul

Edytowano - 12 stycznia 2024, 20:44

kúrvi grande

Avatar Exzit1

12 stycznia 2024, 22:01

ja nie przepadam za twórczością, ale za to humor do mnie nie trafia

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2024, 17:23

Jak dla mnie Waleszek to autor, którego humor jest śmieszny we fragmentach i cytatach, ale nie jestem w stanie pooglądać ani jednego pełnego odcinka jego twórczości. Po jakimś czasie staje się po prostu męcząca i powtarzalna.

Avatar Hacjul

14 stycznia 2024, 17:25

a jakiego konkretnie dzieła jego twórczości niby

Avatar Hacjul

14 stycznia 2024, 17:27

bo jakbyś się nie kapnął, Walaszek to nie tylko twórca humorystyczny, ma też pewne lore w swoich dziełach

Avatar
Gooddude

14 stycznia 2024, 17:27

ja tam sobie raz na jakiś czas włączę egzorcystę na netflixie żeby pośmiać się z humoru niskich lotów i się zwyczajnie odmóżdżyć
No ale jako arcydzieło bym tego nie uznał

Avatar Hacjul

14 stycznia 2024, 17:29

niby czemu niskich lotów

Avatar
Gooddude

14 stycznia 2024, 17:38

@Hacjul: no humor w egzorcyście opiera się na absurdach januszexu, "haha siusiak", alkoholu i takich rzeczach
Nie jest to najszlachetniejszy typ humoru

Avatar ElrykzSzamba

14 stycznia 2024, 14:43

Propos Walaszka, popularyzacja jego twórczości to najgorsze co spotkało fandom

Avatar Hacjul

14 stycznia 2024, 17:29

@ElrykzSzamba: on nie ma fandomu, on ma fanów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Tacy sami, a ściana między nami

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka