Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polak148

13 stycznia 2024, 22:45

Jak stare jest to zdjęcie?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 stycznia 2024, 22:47

@Polak148: wnioskując po tym, że są wyposażeni w kbk AKM oraz w mundury polowe wz. 93 wnioskuję, że pomiędzy 1993, a 1999.

Avatar Polak148

13 stycznia 2024, 23:02

ciekawe, czy siły pokojowe w Jugosławii, czy po prostu poligon

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2024, 23:08

@Polak148: Wygląda raczej na poligon

Avatar Polak148

14 stycznia 2024, 10:14

to tłumaczy, dlaczego zrobili zdjęcie. W tamtych czasach to była historyczna chwila

Avatar Wojolek10

15 stycznia 2024, 22:08

może to też być równie dobrze ruska armia dzisiaj

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2024, 22:31

@Wojolek10: nie, tamci mają mosiny i nie mają mundurów xD

Avatar Polak148

16 stycznia 2024, 19:04

@Wojolek10: nie, to definitywnie nasi, nasze maskowanie i sprzęt

Avatar Anantashesha

15 stycznia 2024, 19:08

Mmmm, zawodowi mordercy

Avatar lordbaysel

15 stycznia 2024, 19:16

@Anantashesha: względnie poborowe mięso armatnie.

Avatar Drag_on

15 stycznia 2024, 20:29

@Anantashesha: ludzie którzy w razie potrzeby uratują ci życie

Avatar BlackMorbius61

15 stycznia 2024, 20:54

@Anantashesha: anastazja jak zwykle slaby troll, pozdrawiam

Avatar Anantashesha

15 stycznia 2024, 23:39

@Drag_on: I zastanów się, przed kim mi uratują życie? Przed innymi zawodowymi mordercami xd
Zawodowi mordercy pięknie rozwiązują problemy które generuje zawodowi mordercy

Avatar Drag_on

Edytowano - 16 stycznia 2024, 01:22

@Anantashesha: Zawodowymi mordercami są ci którzy robią agresję na twój kraj i mordują cywilów, ci tutaj mają cię przed nimi ochronić, bo w polskim wojsku akurat bardziej chodzi o obronę kraju, niż atakowanie innych. To tak jakby porównywać ochroniarza w sklepie do złodzieja, który chce coś z niego ukraść.

Zresztą zwróć uwagę kogo jest najwięcej podczas kataklizmów i tego typu rzeczy, żołnierz ma nie tylko walczyć, ale też ratować ludzi w niektórych sytuacjach.

Avatar Komutor

16 stycznia 2024, 01:47

@Drag_on: od upadku komuny zaatakowali 4 państwa i ochronili przed atakiem 0 państw, więc jest 4:0 dla zawodowych morderców

Avatar Anantashesha

16 stycznia 2024, 02:02

@Drag_on: Ochroniarz od złodzieja różnią się istotnie. Żołnierz od żołnierza nie. Myślisz że w Rosji albo USA nie mówi się żołnierzom i o żołnierzach że są bohaterami i bronią kraju? I na czym ta obrona miałaby polegać? Ktoś przychodzi do twojego kraju i go mordujesz, ale to jest spoko, bo on cię chciał zabić pierwszy? Morderstwo to morderstwo.

Avatar Drag_on

16 stycznia 2024, 02:18

@Anantashesha: myślę że morderstwo w samoobronie jest lepsze niż morderstwo przy ataku na kogoś

Avatar Anantashesha

16 stycznia 2024, 02:25

@Drag_on: Jest bardziej uzasadnione, ale zawodowy morderca w samoobronie to nadal zawodowy morderca. Zresztą, nie można zrównywać jednostkowej sytuacji z całą wojną i na froncie też nie zawsze będzie tak że będziesz się bronić. Często będziesz kontratakować, a to już nie jest samoobrona.

Avatar Drag_on

16 stycznia 2024, 11:15

@Anantashesha: No nie wiem, według mnie to też jest pewien rodzaj samoobrony, a nazywanie każdego żołnierza "zawodowym mordercą" to lekka ignorancja, bo jak już wcześniej pisałem walka to jest tylko ułamek tego co żołnierzy ma robić. Zresztą w dzisiejszych czasach pewnie z 90% żołnierzy nawet nie miało nigdy okazji strzelać do innego człowieka.

Avatar Anantashesha

16 stycznia 2024, 16:19

@Drag_on: Nie zmienia to faktu że jego głównym zadaniem, celem istnienia tego zawodu jest zabijanie ludzi, nawet jeśli chwilowo zajmuje się czymś innym.

Avatar lordbaysel

16 stycznia 2024, 17:03

@Anantashesha: a ja to stwierdzę, że ani lukrowanie rzeczywistości nie ma sensu, bo zawód żołnierza polega dosłownie na mordowaniu (aczkolwiek inne sposoby trwałej eliminacje też są dopuszczalne) wrogów wybranych przez przełożonych (z tym że jednak w wielu krajach istnieje aparat przymusu służby wojskowej, więc w przypadku niektórych formacji określenie "zawodowy" jest nie na miejscu, a w przypadku np. WOTu to mimo że to ochotnicy, to raczej nazwałbym ich "amatorami"), ani nie widzi mi się pacyfistyczne rozbrojenie, bo zawsze znajdzie się grupa, która zapłaci i kilku psycholi którzy te pieniądze wezmą, by pobić inną grupę. A mnie się nie widzi bycie niewolnikiem/trupem w imię wyższości moralnej, zwłaszcza że w obiektywną moralność nie wierzę.

Avatar Mieszkow

8 maja 2024, 23:18

@Anantashesha: A masz jakiś pomysł co zrobić jak ktoś najedzie nasz kraj, jeżeli wojsko wypada?

Avatar Anantashesha

Edytowano - 8 maja 2024, 23:26

@Mieszkow: Jeżeli wojsko wypada to w jaki sposób ktoś najedzie na twój kraj? Prezydent sam czołgiem wjedzie?

Avatar Mieszkow

8 maja 2024, 23:33

@Anantashesha: Przepraszam, zapomniałem doprecyzować.

Co jeśli ludzie z twoimi poglądami na temat wojska przejmą władzę i zlikwidują wojsko polskie.
A później na nasz kraj najedzie kraj który ma wojsko.
To co wtedy?

Avatar Anantashesha

8 maja 2024, 23:38

@Mieszkow: Nie wiem, bo jeśli ludzie z moimi poglądami przejmą władzę w Polsce to nie zlikwidują wojska.

Avatar Mieszkow

Edytowano - 8 maja 2024, 23:40

@Anantashesha: Czyli chcecie morderców, mimo tego że narzekacie na nich, no ok.

Avatar Anantashesha

9 maja 2024, 14:02

@Mieszkow: Nie, nie chcemy, ale demilitaryzację należy wprowadzać globalnie i w realiach w których funkcjonujemy, a nie na ślepo jak krótkowzroczny d*bil.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Równi i równiejsi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fajnie że odpowiedzieli

Nie po oczach

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka