Dariusz Szpakowski - najlepsze wypowiedzi i wpadki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2014, 10:25
Gdzie "Kończ pan panie turek"
Odpisz
23 lipca 2017, 15:26
@Wivatx020: To był Zimoch
Odpisz
29 lipca 2014, 15:10
Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka - if you know it what i mean...
Odpisz
10 lipca 2014, 05:31
a najpiekniejsze to było: z jednej strony wychodzą Beldzy a z drugiej Holendrowie... bardzo dawno temu...
Odpisz
9 lipca 2014, 20:38
A gdzie "Maradona,Maradona, och przepraszam Messi"
Odpisz
8 lipca 2014, 15:23
Szpakowski te mecze musiał komentować jak był zjarany
Odpisz
8 lipca 2014, 16:16
@pater256: Każdy się myli. A ktoś zapyta, jak to tyle razy?!?!?!On ma prawie 70 lat, a komentuje jakoś od 45. Wy byście też się mylili jakbyście ciągle mecze komentowali.
Odpisz
8 lipca 2014, 22:03
Ale najlepsze, że się sam z tego śmieje :D
Odpisz
8 lipca 2014, 21:49
" Ależ pięknie grają piłką"- Szpaku
Odpisz
8 lipca 2014, 21:20
Jeden z najlepszych komentatorów na świecie ;-) !
Odpisz
8 lipca 2014, 17:17
Roger szuka Jelenia, co w tym śmiesznego?
Odpisz
19 lipca 2014, 17:50
Piłkarz ma na nazwisko Jeleń, a szukam jelenia to chyba wiesz co znaczy
Odpisz
8 lipca 2014, 16:45
NAJLEPSZE 10 !
1: ,,Cały czas pada od 15 minut,,
2: ,,Była to najsłabsza pierwsza połowa tego meczu,,
3: ,,Grał w meczu towarzyskim w mieście, w którym urodził się 2 tygodnie temu,,
4: ,,Jakież podniecenie jest teraz w domach w Czechach w Niemcach !,,
5: ,,Niemcy często zmieniają pozycje, ale nie mogą zadowolić trenera,,
6: ,,Po pierwszej przerwie mróz nie zelżał, a wręcz przeciwnie, wiatr nie osłabł,,
7: ,,Oczywiście żartuję, mówię poważnie,,
8: ,,Hiszpanie to przyszłość Hiszpańskiej piłki,,
9: ,,Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka,,
10: ,,Jeśli nie z nimi, to z kim, jeśli nie kiedy - no właśnie!,,
Odpisz
8 lipca 2014, 16:37
najlepsze bylo bedzie rzut wolny dla reprezentacji sloni
Odpisz
8 lipca 2014, 08:36
Haha jebłem xD Oczywiście 5/5.
Odpisz