Zostań i ochraniaj zamek - mówili
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Cel namierzony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 czerwca 2017, 21:38
Zajebista gra tylko czemu on tylko jedną jednostkę zostawił xd (tak wiem że lepsze pewnie wziął na atak ale mógł lepsze zostawić ;p)
Odpisz
28 września 2015, 23:08
Wynajmij 10 bohaterów-mówili. To będzie opłacalne-mówili xd.
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 14:03
Maksymalnie można było mieć ośmiu. Jeden na start więc bez zwalniania można było wynająć siedmiu. Wiem że odkopane jestem nowym archeologiem.
Odpisz
9 lipca 2014, 11:01
aaaah, gra dzieciństwa,
Odpisz
9 lipca 2014, 11:06
Twoja też ?
Odpisz
9 lipca 2014, 11:15
mega gra
Odpisz
9 lipca 2014, 11:37
Kochałam grać w to z braćmi.
Odpisz
9 lipca 2014, 11:45
@Myszkapl: Moja siostra nie ogarniała tej gry i robiła sobie rodzinki kupując coraz więcej bohaterów. I jej pokonać nie mogliśmy bo na wszystkie strony 6 bohaterami uciekała ;_;
Odpisz
9 lipca 2014, 11:53
@JessikaPlay: A kto w to nie grał. Jak ktoś w to nie grał to miał zje**ne dzieciństwo. :D
Odpisz
9 lipca 2014, 14:35
@Michix: Racja, ja jestem dziewczyną i starszych chłopów od siebie pokonywałam
Odpisz
Edytowano - 7 września 2014, 19:48
@Michix: Czyli że jak komputera nie miałem to dzieciństwa też nie miałem? Zostaw moje prawdziwe życie w spokoju ;~; A kysz demonie ;~; *żart*
Odpisz
9 lipca 2014, 15:16
Stara, dobra gra... Mam do was pytanie, który zamek najbardziej lubicie? Bo ja zamek. Kiedyś się miało 250 archaniołów...
Odpisz
11 lipca 2014, 13:20
@Mr_Limonka: ten ze upiorami jak on się tam nazywał? (nie grałem od 4 lat)
Odpisz
21 lipca 2014, 18:59
Nekropolis
Odpisz
26 lipca 2014, 14:42
@Mr_Limonka: zainstalowałem sobie z powrotem tydzień temu i już pamiętam :D
Odpisz
11 lipca 2014, 13:17
stare dobre czasy z Heroes might and magic III
Odpisz
10 lipca 2014, 11:39
Najlepsza
Częśc
Heoresów
Ever
Odpisz
9 lipca 2014, 16:29
kto jaką taktykę lubi bo ja 1 bohater z armią tytaniczną i 1 co transportuje wojsko :D a boty nie miały szans bo w 10 bohaterów szedł z średnią armią
Odpisz
10 lipca 2014, 10:00
@KingsMax: nom też tak robie xD
Odpisz
9 lipca 2014, 17:45
ach heroes 3 i piękne wspomnienia z tą grą ach
Odpisz
9 lipca 2014, 22:04
ja nadal mam i to złotą edycję :)
Odpisz
9 lipca 2014, 20:29
ilu kusznikuw
Odpisz
9 lipca 2014, 15:25
Niemcy(Najeźdźcy) - Brazylia("Gospodarze")
Odpisz
9 lipca 2014, 11:32
Zawsze miałem zacieszke gdy główny zamek wroga miał tylko jedną jednostkę i to w dodatku 1 poziomu xD I aż mi żal że nigdy nie wypróbowałem, ale co się stanie jak da sie armagedon i wszystkie jednostki sojusznicze i wrogie zginą?
Odpisz
9 lipca 2014, 12:45
@siemek22: Obaj bohaterowie zginą, a jeśli bitwa toczy się o miasto, to zostaje w rekach właściciela.
Odpisz
9 lipca 2014, 12:51
@Omeg12: A w przypadku walki gracz vs gracz komu sie pokazuje przegrana? :P Btw ciekawą taktyką jest używanie czarnego smoka i użycie mistrzowskiego armagedonu i tak kilka razy :D
Odpisz
9 lipca 2014, 12:54
@siemek22: Znając życie podczas ważnej walki zabraknie many. A przegrana pokazuje się obydwu, z tego co wiem.
Odpisz
9 lipca 2014, 13:00
@Omeg12: A jak jest warunek przegranej u jednego i drugiego że sie straci głównego bohatera? ;-; Nie no sam chyba zobaczę xD
Odpisz
9 lipca 2014, 11:56
Heh... ja gram, ale w 5 :P
Odpisz
9 lipca 2014, 12:19
@fluffy111: 5 ssie...
Odpisz
9 lipca 2014, 12:38
@Mirek01: 5 nie ma tego klimatu
Odpisz
9 lipca 2014, 12:39
@BlueWolfPL: Wiem ale mam jeszcze 3... Była w zestawie do 5. :P
Odpisz
9 lipca 2014, 12:43
@Mirek01: Dlaczego mój drogi narzekaczu?
Odpisz
9 lipca 2014, 12:54
@Mirek01: 5 jest za**bista ;P
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2014, 13:09
@Omeg12: bo jest gorsza? nie graficznie ale grywalnie i to nie mój klimat u mnie jest taki podział herosów:
- 3
- 6
- 5
- 2
- 1
- 4
:) KONIEC
Odpisz
9 lipca 2014, 13:34
@Mirek01: Też wolę trójkę od piątki, ale części 6 nie potrafię nijak polubić. We wszystkich poprzednich częściach z czwartą włącznie liczyła się prostota rozgrywki: zapraszasz kolegę, uruchamiasz grę, ustawiasz hot seat, wybierasz scenariusz i grasz. Z kolei moje doświadczenia z szóstką sprowadzają się do gapienia na pasek pobierania patchy, prób uruchomienia tej całej usługi Conflux i rozkminiania o co chodzi w rozwoju bohaterów.
Odpisz
9 lipca 2014, 15:15
@fluffy111: ja bym kupił tylko dla trójki,bo płyte zgubiłem,a piątke bym sprzedał na allegro..
Odpisz
9 lipca 2014, 16:31
@popek9001: najlepsza moim zdaniem 4 z powodu że bohaterowie są na froncie
Odpisz
9 lipca 2014, 12:19
nie rozumiem dlaczego wszyscy piszą "gra dzieciństwa" itp.. ja to dalej gram i jest nadal super ~.~
Odpisz
9 lipca 2014, 12:00
Heroes III Aż łeska w oku płynie ;)
Odpisz
9 lipca 2014, 11:36
kto w to grał/gra ma/miał fajnie
Odpisz