Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Schabowy_nie_mielony

6 lutego 2024, 13:22

1. Okej, ale bazy w górze/ścianie góry na poziomie jej podstawy są zajebiste.
2. RIP stare wioski

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Schabowy_nie_mielony

27 lutego 2024, 07:54

@PanPiekarnik: ogólnie mojang usunął tyle materiału i dali nam tyle nostalgii

Avatar Koteczek_21

8 listopada 2025, 09:02

@PanPiekarnik: Według mnie stary netherrack wyglądał lepiej. Taki bardziej chropowaty i mniej przyjaźnie wyglądający. Teraz to tylko blok cobblestone z innymi kolorami.

Avatar PanPiernik

1 lutego 2024, 10:26

Na moim aktualnym survivalu to był mój startowy domek

Zająłem im kościół

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Schabowy_nie_mielony

26 lutego 2024, 09:20

@IkarAviator: każdy mi nieintencjonalnie przypomina że mam Minecrafta ale nie mam nikogo z kim bym mógł grać

Avatar IkarAviator

26 lutego 2024, 10:43

@Schabowy_nie_mielony: a ja mam server z modami, który swietnie wyrabia i z kolegą zarywamy tam praktycznie każdą noc, ale niestety admin ma attention span tiktokowego dziecka i potygodniu non-stop grania już nie wbija. Za kilka dni server się kończy, a opłata za kolejny miesiąc to 80 zł do podziału na uczestników. Obecnie jest nas 3, może 4. Jakby ktoś był chętny wziąć na barki 20 zł, to zapraszamy

Avatar pawelec323232e2

1 lutego 2024, 12:15

Ostatnio (z 1 miesiąc temu) wybudowałem niesamowity apartamentowiec. Był to pierwszy budynek w moim mieście na creative flat. Jak kogoś to interesuje wyślę zdjęcia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar pawelec323232e2

4 lutego 2024, 16:43

@Szpieg_z_Wenus: widok betonowego lasu. Jeśli chcesz fajne zdjęcie apartamentu w ,,sunrise" to napisz :]

Avatar Szpieg_z_Wenus

4 lutego 2024, 20:10

@pawelec323232e2: O, serio fajny, na wakacje idealny :>

Avatar Sebv2

3 lutego 2024, 17:31

Każdemu zdarzyło sie dokonać zbiorowej maskary na bezbronnych cywilach i spalenie im domów

Avatar Darwidx

1 lutego 2024, 13:51

Po raz pierwszy gram w minecraft na PC, ostatnio męczyłem się na Xbox 360 i postanowiłem zbudować bazę z 1 rodzaju drewna. Miałem spawn w dżungli, więc wyszło coś takiego. Na początku spałem na "rusztowaniu" z pienków drewna.

Avatar IkarAviator

1 lutego 2024, 15:13

@Darwidx: Spróbuj dodać trochę głębi i wysuń jungle logi o jeden blok do przeodu. Pamiętaj, że ppm z siekierą można też okorować loga i w mieszaj oarę takich bloków w budowlę. upodstawy ściany spróbuj postawić schodek skierowany w stronę ściany, na nim pelny blok, a nad blokiem odwrócony do góry dnem schodek i takie coś powtórz dookoła domu

Avatar Darwidx

1 lutego 2024, 15:25

@IkarAviator: No, nawet nie zauważyłeś, że w budowli już są wplecione okorowane drzewa. Na tak duży powierzchniowy dom (zwykle budowałem pod ziemią) potrzebuje znacznie więcej drewna niż myślałem, więc budowa stanęła, bo musiałem wykopać żelazo na więcej siekier.

1 Jeśli wysunę bale drewna do przodu, to środek będzie pusty (chyba, że zrobię podwójne) zawsze budowałem tak, jako, że niby bale podtrzymują strukturę domu, tak jak jest to robione irl, ale spróbuję dla efektu.

2 Taki wzór by chyba nie wyszedł przy podziałem na pokoje jaki zaplanowałem, ale spróbuję dodać coś podobnego, by się nie zwaliło.

Jak będzie mi się chciało grać, to wyślę Ci efekt końcowy, tak ten dom ma na razie 1 ścianę zewnętrzną i obudowany drewnem kloc pośrodku do spania, xd

Avatar IkarAviator

3 lutego 2024, 14:37

Avatar Aksia2022

3 lutego 2024, 12:23

Ja zawsze robie dziure w ścianie bo do tego potrzeba mi tylko drewnianego kilofa a na jedną noc idealnie wystarczy

Avatar Shadow277

3 lutego 2024, 11:05

Lewy górny tylko że dodał bym okienko płotku

Avatar PanPiekarnik

1 lutego 2024, 15:28

ja jestem lewy górny albo prawy dolny jak się pojawię blisko wioski

Avatar Dyzer

1 lutego 2024, 11:28

Czy tylko ja startową bazę robiłem na drzewie czy ktoś jeszcze tak robił?

Avatar Szpieg_z_Wenus

1 lutego 2024, 13:50

@Dyzer: moja siostra pierwszą w życiu bazę na drzewie zrobiła, a ja na hobbita w wzgórzu

Avatar PuyoPuyo

1 lutego 2024, 10:53

Ostatni wygląda jakby był do góry nogami
Poza tym dziura w ziemi w górze team 🇲🇽💪

Avatar pletwa_sprawiedliwosci

Edytowano - 1 lutego 2024, 11:38

@PuyoPuyo: ostatni to stary domek z wioski z przed wersji 1.14

Avatar PuyoPuyo

1 lutego 2024, 11:39

@pletwa_sprawiedliwosci: cooo
Nie pamietam by te drewno było na górze

Avatar pletwa_sprawiedliwosci

1 lutego 2024, 11:44

@PuyoPuyo: na górze

Avatar WujekFoliarz

1 lutego 2024, 10:43

Domek w klifie najlepszy; jednakże, osobiście jestem fanem po prostu spania na dworze

Avatar
Gooddude

1 lutego 2024, 10:01

Starter base z żelaznymi drzwiami?

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2024, 10:13

Burżuj imo

Avatar Denominativus

1 lutego 2024, 10:22

Zauważ, że nie da się ich otworzyć

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2024, 10:33

@Denominativus: Redstoniarz skubany pochował dźwignię

Avatar Koscioglow

1 lutego 2024, 10:32

ja znajduję krótką jaskinie, oświetlam całą i idę na jej sam koniec

Avatar Exzit1

1 lutego 2024, 10:22

Ja się zawsze wkopywałem w ścianę i albo robiłem drewniane drzwi albo dyrta

Avatar Dark_Later

1 lutego 2024, 10:21

Baza

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PanPiekarnik
Dodane przez: PanPiekarnik

To się nie może nie udać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Znak czasów

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka