Każdy z nas ukradł kiedyś dom wieśniakowi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Znak czasów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2024, 13:22
1. Okej, ale bazy w górze/ścianie góry na poziomie jej podstawy są zajebiste.
2. RIP stare wioski
Odpisz
23 lutego 2024, 07:08
@Schabowy_nie_mielony: Czemu RIP? Stare wioski wygłądały jak coś co zbudowałbym myśląc że jest ładne
mając 5 lat
Odpisz
26 lutego 2024, 09:19
@PanPiekarnik: słyszał Pan może kiedyś o takim słowie jak "nostalgia"?
Odpisz
26 lutego 2024, 09:24
@Schabowy_nie_mielony: Tak ale nie powinna nas zaślepiać. Tak samo jak stary netherrack
Odpisz
27 lutego 2024, 07:54
@PanPiekarnik: ogólnie mojang usunął tyle materiału i dali nam tyle nostalgii
Odpisz
8 listopada 2025, 09:02
@PanPiekarnik: Według mnie stary netherrack wyglądał lepiej. Taki bardziej chropowaty i mniej przyjaźnie wyglądający. Teraz to tylko blok cobblestone z innymi kolorami.
Odpisz
1 lutego 2024, 10:26
Na moim aktualnym survivalu to był mój startowy domek
Zająłem im kościół
Odpisz
1 lutego 2024, 11:41
@PanPiernik: shadery team 💪
Odpisz
1 lutego 2024, 15:15
@PanPiernik: Gramobecnie z kumplami na zmodowanym serverze (wczoraj wystartował) i przy pomocy walkurien skies wyławiam, osuszam i odrestaurowuję zatopione statki, którymi później normalnie można pływać
Odpisz
3 lutego 2024, 13:46
@IkarAviator: widzę że zeppelin mod ma następce
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2024, 14:33
@Grewest: to było przed zeppelinem jako plato's mod, a jeszcze wcześniej jako Archimedes mod
(*valkirien skies, bo mi się missclicknęło)
Odpisz
26 lutego 2024, 09:20
@IkarAviator: każdy mi nieintencjonalnie przypomina że mam Minecrafta ale nie mam nikogo z kim bym mógł grać
Odpisz
26 lutego 2024, 10:43
@Schabowy_nie_mielony: a ja mam server z modami, który swietnie wyrabia i z kolegą zarywamy tam praktycznie każdą noc, ale niestety admin ma attention span tiktokowego dziecka i potygodniu non-stop grania już nie wbija. Za kilka dni server się kończy, a opłata za kolejny miesiąc to 80 zł do podziału na uczestników. Obecnie jest nas 3, może 4. Jakby ktoś był chętny wziąć na barki 20 zł, to zapraszamy
Odpisz
1 lutego 2024, 12:15
Ostatnio (z 1 miesiąc temu) wybudowałem niesamowity apartamentowiec. Był to pierwszy budynek w moim mieście na creative flat. Jak kogoś to interesuje wyślę zdjęcia
Odpisz
1 lutego 2024, 13:49
@pawelec323232e2: dawaj, pochwal się
Odpisz
4 lutego 2024, 16:41
@Szpieg_z_Wenus: zdjęcie 1 (wschód słońca w Śródmieściu)
Odpisz
4 lutego 2024, 16:42
@Szpieg_z_Wenus: Luksusowy niewielki apartamentowiec ,,Sunrise" (zajęło około 9h max)
Odpisz
4 lutego 2024, 16:43
@Szpieg_z_Wenus: widok betonowego lasu. Jeśli chcesz fajne zdjęcie apartamentu w ,,sunrise" to napisz :]
Odpisz
4 lutego 2024, 20:10
@pawelec323232e2: O, serio fajny, na wakacje idealny :>
Odpisz
3 lutego 2024, 17:31
Każdemu zdarzyło sie dokonać zbiorowej maskary na bezbronnych cywilach i spalenie im domów
Odpisz
1 lutego 2024, 13:51
Po raz pierwszy gram w minecraft na PC, ostatnio męczyłem się na Xbox 360 i postanowiłem zbudować bazę z 1 rodzaju drewna. Miałem spawn w dżungli, więc wyszło coś takiego. Na początku spałem na "rusztowaniu" z pienków drewna.
Odpisz
1 lutego 2024, 15:13
@Darwidx: Spróbuj dodać trochę głębi i wysuń jungle logi o jeden blok do przeodu. Pamiętaj, że ppm z siekierą można też okorować loga i w mieszaj oarę takich bloków w budowlę. upodstawy ściany spróbuj postawić schodek skierowany w stronę ściany, na nim pelny blok, a nad blokiem odwrócony do góry dnem schodek i takie coś powtórz dookoła domu
Odpisz
1 lutego 2024, 15:25
@IkarAviator: No, nawet nie zauważyłeś, że w budowli już są wplecione okorowane drzewa. Na tak duży powierzchniowy dom (zwykle budowałem pod ziemią) potrzebuje znacznie więcej drewna niż myślałem, więc budowa stanęła, bo musiałem wykopać żelazo na więcej siekier.
1 Jeśli wysunę bale drewna do przodu, to środek będzie pusty (chyba, że zrobię podwójne) zawsze budowałem tak, jako, że niby bale podtrzymują strukturę domu, tak jak jest to robione irl, ale spróbuję dla efektu.
2 Taki wzór by chyba nie wyszedł przy podziałem na pokoje jaki zaplanowałem, ale spróbuję dodać coś podobnego, by się nie zwaliło.
Jak będzie mi się chciało grać, to wyślę Ci efekt końcowy, tak ten dom ma na razie 1 ścianę zewnętrzną i obudowany drewnem kloc pośrodku do spania, xd
Odpisz
3 lutego 2024, 14:37
@Darwidx:
Odpisz
3 lutego 2024, 12:23
Ja zawsze robie dziure w ścianie bo do tego potrzeba mi tylko drewnianego kilofa a na jedną noc idealnie wystarczy
Odpisz
3 lutego 2024, 11:05
Lewy górny tylko że dodał bym okienko płotku
Odpisz
1 lutego 2024, 15:28
ja jestem lewy górny albo prawy dolny jak się pojawię blisko wioski
Odpisz
1 lutego 2024, 11:28
Czy tylko ja startową bazę robiłem na drzewie czy ktoś jeszcze tak robił?
Odpisz
1 lutego 2024, 13:50
@Dyzer: moja siostra pierwszą w życiu bazę na drzewie zrobiła, a ja na hobbita w wzgórzu
Odpisz
1 lutego 2024, 10:53
Ostatni wygląda jakby był do góry nogami
Poza tym dziura w ziemi w górze team 🇲🇽💪
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2024, 11:38
@PuyoPuyo: ostatni to stary domek z wioski z przed wersji 1.14
Odpisz
1 lutego 2024, 11:39
@pletwa_sprawiedliwosci: cooo
Nie pamietam by te drewno było na górze
Odpisz
1 lutego 2024, 11:44
@PuyoPuyo: na górze
Odpisz
1 lutego 2024, 10:43
Domek w klifie najlepszy; jednakże, osobiście jestem fanem po prostu spania na dworze
Odpisz
1 lutego 2024, 10:01
Starter base z żelaznymi drzwiami?
Odpisz
1 lutego 2024, 10:13
Burżuj imo
Odpisz
1 lutego 2024, 10:22
Zauważ, że nie da się ich otworzyć
Odpisz
1 lutego 2024, 10:33
@Denominativus: Redstoniarz skubany pochował dźwignię
Odpisz
1 lutego 2024, 10:32
ja znajduję krótką jaskinie, oświetlam całą i idę na jej sam koniec
Odpisz
1 lutego 2024, 10:22
Ja się zawsze wkopywałem w ścianę i albo robiłem drewniane drzwi albo dyrta
Odpisz
1 lutego 2024, 10:21
Baza
Odpisz