No chyba że pójdzie w mikrotransakcje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Za co ta premia
Ostry ten sędzia
No to posłuchane
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2024, 22:35
Przecież na grindowanie w gta to narzeka każdy kto ma chociaż troche rozumu i godnośći człowieka
Odpisz
20 lutego 2024, 20:32
OMA
Odpisz
19 lutego 2024, 16:24
Szczerze, nienawidzę grindowania tylko po to, by dostać jakieś zbędne ścierwo.
Odpisz
20 lutego 2024, 19:07
@Papasmerf44: o tak +1 byczku
Odpisz
19 lutego 2024, 14:08
1. Dlatego nie gram w to badziewie.
2. Grindowanie kilkanaście lat przez wiele godzin dziennie po to żeby mieć mieszkanie vs grindowanie kilkadziesiąt godzin w sumie żeby mieć 50 aut, zbrojownię, 5 apartamentów i myśliwiec zaj...ny z hangaru.
Odpisz
19 lutego 2024, 14:01
Dlatego używam glitcha z Bogdanem, elo
Odpisz
19 lutego 2024, 13:58
Dzieci mają za dużo wolnego czasu
Odpisz