Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adix174

Edytowano - 7 marca 2024, 13:24

Albo masa pająków i innych owadów ablazających cię

Coś podobnego jak w mumi i uncharted 3

Avatar MIGRAVI

7 marca 2024, 12:40

W napisie "Spalenie żywcem" litera "l" wypada na tle czarnej linii, że dla mnie wyglądała jak"t" i z dobrą minutę zastanawiałem się co to jest "spatenie" 😂😂😂

Avatar Shelbos2005

7 marca 2024, 09:42

Drugie od góry zdarza mi się zbyt często
J...ne backroomsy

Avatar Kuziemek

7 marca 2024, 02:07

kazda z tych rzeczy nie jesrt nawet w polowie tak zla jak moja tesknota za toba

Avatar PuyoPuyo

3 marca 2024, 23:25

mnie zawsze przerażały nogi jak z waty
nagle nie mogę nimy ruszyć wtf nogi

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2024, 21:21

@PuyoPuyo: Spokojnie to tylko efekty leg daya na siłowni

Avatar Chinska_podrobka

6 marca 2024, 20:07

Jeżeli chodzi o nagrywanie snów, to prowadzone są badania na temat sztucznej inteligencji która rejestruje to o czym myślimy, a potem może pokazać na ekranie co jej zdaniem myśleliśmy. Nie jest to dokładne ale jeżeli ktoś pamięta o czym mniej więcej śnił to może być to naprawdę ciekawe. Tak jakby nagrywanie snów

Avatar Chinska_podrobka

6 marca 2024, 20:01

Bieganie w miejscu kiedy goni cię morderca... jak widać nie tylko ja tak mam

Avatar Aksia2022

6 marca 2024, 18:59

Mie się często labirynty śnią nie wiem czemu. Takie zrobione z krzaku z lianami i jakimiś kamieniami o które często się potykam. I zawsze w tym labiryncie mnie coś goni >:(

Avatar Moai2

Edytowano - 6 marca 2024, 18:53

Z tym byciem nagim to w niektórych snach się przydaje (⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)
(Szkoda, że tylko w snach)

Avatar bedziemagik

3 marca 2024, 23:20

mi się nigdy nie śniły wypadające zęby ale przez ten mem może się to zmienić

Avatar Piket

3 marca 2024, 23:29

@bedziemagik: Mi się śni, że po prostu je wyciągam z buzi, bez wysiłku, jeden po drugim, aż jestem szczerbaty, czasem to boli a czasem nie, ale zawsze mnie to przeraża na tyle, że budzę się z papilacją serca i zlany potem...

Avatar Piket

3 marca 2024, 23:35

@Piket: Często mam też głupi sen, że jestem w szkole, normalnie się uczę, ale kiedy się już ściemnia i muszę wrócić do domu, to nie potrafię odnaleźć drogi, wokół mnie nie ma żadnych ludzi ani zwierząt, jestem całkowicie sam, przychodzi noc, a ja ciągle jestem poza domem i jedynie latarnie oświetlają mi otoczenie...

Avatar Grewest

6 marca 2024, 17:11

@bedziemagik: Wypadające się nie śniły, ale gnijące lub rozpadające się już tak :/

Avatar Hiholatek

6 marca 2024, 17:02

Mi się często śni, że mój bilet miesięczny na autobus się skończył xD

Avatar Murarzowa

4 marca 2024, 00:54

W dzisiejszym śnie z jakiegoś powodu słońce "odbiło" czarną dziurę przez co przeżywałam apokalipsę i było to przerażające, w szczególności, że obudziłam się że snu wciąż we śnie i znowu miałam umrzeć. I znowu się obudziłam tym razy irl.

I nie wiem o co chodzi z odbiciem
Po prostu nie był to bezpośredni kontakt z czarną dziurą tylko z jakiegoś innego powodu inna czarna dziura zaczęła działać na odległość.

Wiesz że to nie ma sensu ale we śnie to miało sens pomijając fakt, że trwało to ledwie 20 sekund więc nawet nie miałam czasu się nas tym zastanawiać.

Avatar xmrocznax

4 marca 2024, 00:27

Mnie wkurza jak mam świadomy sen, ale zaczynam się w nim nudzić bo próbuję coś wymyśleć ale nic się nie pojawia chociaż wiem że to tylko sen. Najgorsze to jest jak mi się śni że śpię albo myślę że się obudziłam, ale to też tylko był sen i jestem w takim błędnym kole aż w końcu budzę się naprawdę

Avatar Ezio3971

4 marca 2024, 00:50

@xmrocznax: nazywam to "Syndromem Woalu". W śnie nawet najmniejsza zagubiona myśli może zmaterializować się... i obrócić się przeciwko tobie.

Avatar Rey_Palpatine

3 marca 2024, 23:22

wypadające zęby to nawiązanie do emesis blue???????

Avatar BUMPYSIA

3 marca 2024, 23:32

@Rey_Palpatine: w senniku oznacza, że jakaś bliska osoba umrze. Ale to jak z horoskopami lepiej nie brać na poważnie

Avatar Memex

3 marca 2024, 23:31

Ja często we śnie jadę pociągiem. Sufit i ściany zaczynają się do mnie zbliżać, zaczynają mnie zgniatać.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Piket
Dodane przez: Piket

Równi i równiejsi

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nie idź!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Typowy NPC

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka