Kiedyś jak miałem śmietnik pod balkonem to sobie zrobiłem taki lejek i rurę na 3 piętra i wrzucałem po prostu wszystkie śmieci do niego, aż potem inni tez chceli i powstał wielki system naczyń połączonych bo każdy podłączał swoją rurę do innych i kończyły w tym samym śmietniku
Komentarze
Odśwież7 marca 2024, 02:08
przeciez dobrze wiesz ze nie rozstalismy sie na zawsze. oboje to wiemy.
Odpisz
7 marca 2024, 00:33
Kiedyś jak miałem śmietnik pod balkonem to sobie zrobiłem taki lejek i rurę na 3 piętra i wrzucałem po prostu wszystkie śmieci do niego, aż potem inni tez chceli i powstał wielki system naczyń połączonych bo każdy podłączał swoją rurę do innych i kończyły w tym samym śmietniku
Odpisz
6 marca 2024, 17:30
prowizorka +100
Odpisz
6 marca 2024, 17:17
A to moja prowizorka. Spc Radeon xd
Wiatraki od obudowy przytwierdzone trytrytkami do karty graficznej
Odpisz
5 marca 2024, 18:04
Lewe na dole to klawiatura z Cyberpunk
Odpisz
5 marca 2024, 10:01
Odpisz
5 marca 2024, 13:32
U siebie rób jak u siebie
Odpisz
5 marca 2024, 13:33
@wsad00111:
A u obcego na odp*erdol
Odpisz