Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LloydJejaPl

16 maja 2015, 13:27

IE już wyszedł z mody -.-

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2014, 21:33

explorer jest szybki na siódemce ale jest niebezpieczny i ściąga wirusy dlatego sam korzystam z firefoxa

Avatar Borealum

14 lipca 2014, 17:36

Jakie wirusy? Ja korzystam z IE odkąd pamiętam i jeszcze ani razu nie miałem wirusa.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2014, 17:37

@Borealum: jaki Windows?

Avatar Borealum

14 lipca 2014, 17:39

Siódemka, ale wcześniej miałem XP i też nic specjalnego się nie działo.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2014, 17:40

@Borealum: ja mam 8. korzystałem z IE na 8 i ściągneło wirusa.

Avatar Borealum

14 lipca 2014, 17:48

Bez antywirusa to każda przeglądarka prędzej czy później ściągnie wirusa.

Avatar
Konto usunięte

1 października 2014, 18:56

Entiwirus ;p

Avatar sksis

25 sierpnia 2014, 11:07

mam windowsa 7 i IE dziala tak wolno ze nic sie nie da zrobic -.-

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2014, 15:51

IE tyko na XP i wcześniejszych systemach jest słaby. Na 7 i wyższych jest normalny. Przestańcie z tymi hejtami...

Avatar upiorex

15 lipca 2014, 12:37

Znowu p******nie o tym, która przeglądarka jest najgorsza i dlaczego IE, BEZ SENSU.

Avatar TotalnyAnalfabeta

11 lipca 2014, 20:30

A skąd wiesz że 11 jest taka wolna jak stary IE? Testowałeś?

Avatar Rander

11 lipca 2014, 21:11

@TotalnyAnalfabeta: Boje się testować :<

Avatar Tomasz95

14 lipca 2014, 16:15

@Rander: Tak jak każdy.

Avatar Aracz

15 lipca 2014, 00:14

@Rander: ale nowy IE nie jest taki zły. Ogólnie to jest specjalnie przystosowany do współpracy z windows 7 i 8, gdzie powinien działać w miarę dobrze.

Avatar sksis

15 lipca 2014, 11:52

@Aracz: ie zawsze byl jest i bedzie gównem -.-

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Frustrujące

Jakby trochę nie fair

Nie są aż takie pyszne

Nigdy na to nie wpadną

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka