Disney ma dobre sequele, ale przy Dreamwroks to nic
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
A, okej
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2024, 05:21
Legenda głosi że Dream Works to byli pracownicy Disnap, których firma olewała i odrzucała pomysły. Pierwsze kilka filmów (jak na przykład "Rybki z ferajn") łudem szczęścia zawdzięczamy że nie są własnością Disnap.
Odpisz
10 marca 2024, 16:46
Httyd 3, megamind 2 itd... dreamworks robi czasem serio coś dobrego, ale czasem też przeciętną kupe
Odpisz
10 marca 2024, 11:25
Odpisz
11 marca 2024, 01:28
@SonnyCrockett: nie mówię że ten film jest dobry wspominam o nim by "obalić" mema proszę przestańcie wysyłać wdółgłosy
Odpisz
11 marca 2024, 02:20
@SonnyCrockett: udajemy, że to nie istnieje
Odpisz
11 marca 2024, 11:15
@ViccyArt: teoretycznie nie wyszło nigdzie indziej niż jakiś śmieszny streaming w hamburgeryce ale i tak trochę
Odpisz
11 marca 2024, 11:49
@SonnyCrockett: Jeśli tego nie obejrzałam, to to nie istnieje
Odpisz
8 marca 2024, 16:38
współczesne remaki Disneya:
Odpisz
9 marca 2024, 19:03
Biednemu aż nosa i mordę związało
Odpisz
9 marca 2024, 21:53
@Cymbal: I wąsy
Odpisz
10 marca 2024, 10:07
chałka
Odpisz
8 marca 2024, 16:28
W tym czasie Megamind 2
Odpisz
8 marca 2024, 16:31
@PewienKtosiek: we don't taking about that.
Odpisz
8 marca 2024, 16:43
@Ezio3971: Coś jest nie tak z tym zdaniem.
Odpisz
8 marca 2024, 16:53
@PewienKtosiek:
Odpisz
8 marca 2024, 16:56
@PewienKtosiek: co to jest Megamind 2?
Odpisz
8 marca 2024, 17:19
@PewienKtosiek: tego to akurat lepiej zapomnieć
Odpisz
8 marca 2024, 17:28
@FluttershyIsNOTaDoormat: podobno dobry jest
Odpisz
8 marca 2024, 17:42
pierwszy jest, drugi już nie. Widać że na odwal zrobione. Animacja gorsza niż w pingwinach z madagaskaru, słaby humor i wszędzie na siłę powciskane nowoczesne pierdoły
Odpisz
8 marca 2024, 18:10
@PewienKtosiek: Nie mówimy o Megamocny Przygody Dzikiego Bucka
Odpisz
8 marca 2024, 18:11
@Rayman122: To jest w zasadzie to:
Życzę miłego piątku
Odpisz
8 marca 2024, 19:35
@Bonnie0_4: co to za badziew
Odpisz
8 marca 2024, 19:53
@Rayman122: To mój drogi to jest sequel do Megamocnego
Odpisz
8 marca 2024, 22:06
@Bonnie0_4: A to nie przypadkiem to?
Odpisz
8 marca 2024, 23:06
@TrueStoryGuy: chodzi o to, że Megamocny 2 jest tak słaby jak ta seria z Buckiem, skok na kasę jak najtańszym kosztem, wycinając najlepsze co było w oryginale i zapychając barachłem
Odpisz
9 marca 2024, 19:18
@FluttershyIsNOTaDoormat: należy dodać, że grafika jest gorsza od 1 sezonu pingwinów z Madagaskaru z 2008 roku. Późniejsze sezony miały zdecydowanie lepszą grafikę w porównaniu do tej z Megamocnego 2
Odpisz
9 marca 2024, 19:51
@Kymu_13: fakt, widać że polecieli po kosztach
Odpisz
9 marca 2024, 19:53
@TrueStoryGuy:
-mamo możemy mieć skibidi toilet w domu?
-mamy skibidi toilet w domu.
Skibidi toilet w domu:
Odpisz
9 marca 2024, 22:01
@PewienKtosiek: Co wy gadacie,megamind 2 był fajny
Odpisz
9 marca 2024, 22:39
@tomzizek2: Fajnie wiedzieć, że ludzie nagle przypominają sobie, że Guzik Zagłady było rzeczą
Odpisz
9 marca 2024, 23:55
@TrueStoryGuy: najlepsze jest to że ci przestępcy wyglądają jak avatary na robloxie
Odpisz
8 marca 2024, 16:37
Trolle też?
Odpisz
8 marca 2024, 17:20
@Nikt_Niktowski: trolle dużo lepsze niż pierwsze
Odpisz
9 marca 2024, 19:12
@FluttershyIsNOTaDoormat: Nie wiem, mi się jedynka spodobała, a dwójka ogromnie rozczarowała
Odpisz
9 marca 2024, 19:50
ja mówię akurat trójce
Odpisz
9 marca 2024, 19:53
@FluttershyIsNOTaDoormat: A, to akurat trójki nie oglądałem
Odpisz
9 marca 2024, 21:37
ogólnie mniej cringowych momentów niż w poprzednich częściach więc jest zdecydowana poprawa z mojego punktu widzenia
Odpisz
8 marca 2024, 19:55
A co z filmami na podstawie książki?
Odpisz
8 marca 2024, 16:54
Nowa Kung Fu Panda aż tak dobra?
Odpisz