Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarisz

10 lutego 2025, 20:55

Bułka

Avatar ptasznik5

15 marca 2024, 18:33

Tak jest to ma flaga dumy

Avatar Psycholog_Aku

15 marca 2024, 16:51

zaiste

Avatar kreatywnylogin

8 marca 2024, 21:33

Czuję pociąg do polaków

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Wojolek10

10 marca 2024, 14:32

@Tropicoplayer: Ja trolejbus

Avatar Pietrek360

11 marca 2024, 20:08

@Wojolek10: a ja rower

Avatar Boberek00

8 marca 2024, 21:40

Miłość do Ojczyzny

Avatar rumcajschr

8 marca 2024, 22:18

@Boberek00: I drugiego mężczyzny

Avatar Sygryda

11 marca 2024, 14:26

@rumcajschr: Mimo, że kocham c*cki
I styl gotycki ...

Avatar Mimikkyu

10 marca 2024, 11:31

Nie chcę iść do nieba, mam lęk wysokości

Avatar RadBasilisk414

10 marca 2024, 00:10

Jestem Polakiem. Moje zaimki to pieróg/k...a

Avatar nightmare_fredbear

9 marca 2024, 23:05

Kocham cię Polsko nabiera nowego sensu

Avatar Piket

Edytowano - 9 marca 2024, 22:15

Ja: Mamo, tato, muszę wam o czymś powiedzieć...

Mama: Mów śmiało kochanie.

Tata: Nie trzymaj tego w sobie.

Ja: W porządku... Jestem Polskoseksualny!

Avatar Zloty_bambus

9 marca 2024, 20:10

Rumuńska inwazja

Avatar Darwidx

9 marca 2024, 10:37

Nieironicznie ta najbardziej pokazuję moją seksualność.

Avatar Twingo

8 marca 2024, 23:28

fajna ta płeć, ciekawe jaka w kolejnych update

Avatar Zloty_bambus

8 marca 2024, 22:00

Avatar
Gooddude

Edytowano - 8 marca 2024, 21:39

To Tyrol
I nie udowodnicie mi że nie

Avatar
Mateoninho

8 marca 2024, 21:47

Imo ktoś źle powiesił Monako/Indonezję

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2024, 21:32

POLSKA GUROM 💪🇵🇱

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2024, 21:44



>Kto ty jesteś?
>Polak mały.
>Jaki znak twój?
>Orzeł Biały.
>Gdzie ty mieszkasz?
>Między swymi.
>W jakiej ziemi?
>W Polskiej Ziemi.
>Czym ta Ziemia?
>Mą Ojczyzną.
>Czym zdobyta?
>Krwią i blizną.
>Czy ją kochasz?
>Kocham szczerze.
>A w co wierzysz?
>W Polskę wierzę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar olopak
Dodane przez: olopak
Tagi: #polska, #flaga, #lgbt

Ch-chesz wyparować...?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Najpierw łyczek dla kurażu

A, okej

Znak czasów

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka