Polecacie Camtasia Studio do grania?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Deal życia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 lipca 2014, 09:54
Jak można pomylić program do nagrywania z grą?!
Odpisz
18 lipca 2014, 11:00
Czego oczekujesz od osoby która zamiast tą pisze tom.
Odpisz
18 lipca 2014, 09:23
Strasznie trudna, przejście zajmuje ok. 15 godzin, ale zabawa przednia :3 I jest dubbing! :D
Odpisz
18 lipca 2014, 00:16
e słaby program do nagrywania są lepsze i ploskie bo to to tylko wersja angielska
Odpisz
18 lipca 2014, 21:18
No to podaj jakiś, a nie cwaniaczysz.
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2014, 13:52
@Mnich1: Bandicam łatwy w obsłudze po polsku i filmik zapisuje w formacie który się da wrzucić na YT bez problemu a rozszerzenia AVI w którym nagrywam cam studio niekiedy jest nie rozpoznane przez YT
Odpisz
19 lipca 2014, 14:09
Bandicama też używam myślałem że czymś mnie zaskoczysz.
Odpisz
4 listopada 2015, 16:02
Tylko że Camtasia Studio służy głównie do przerabiania. Nagrywanie to tylko głupi dodatek i nie kompatybilny z słabymi PC poniżej 4 jak nie 6 ram
Odpisz
14 lipca 2014, 09:34
Nick taj damy to ********** (Zdrapcie sobie, tak to jest zdrapka).
Odpisz
19 listopada 2015, 14:12
@megabolt22: .
Odpisz
19 stycznia 2016, 21:03
@megabolt22:
Odpisz
13 lipca 2014, 21:28
Ach te Blondynki....
Odpisz
13 lipca 2014, 22:59
@Equilibrium:
Ach ta ortografia....
Odpisz
18 lipca 2014, 09:08
@MaxiorPL: oprócz tego, że napisała blondynki z wielkiej litery, to reszta jest poprawnie
Odpisz
18 lipca 2014, 14:13
@MaxiorPL: Ach ta uwaga...
Odpisz
18 lipca 2014, 15:12
Ach , wypowiedź dotyczyła ortografii ...
Odpisz
4 listopada 2015, 16:03
@MaxiorPL: Ach wypowiedz na temat wypowiedzi...
Odpisz