Uwaga, nadjeżdża Francja!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2014, 06:42
Polska w czasie 2wś miała niewiele czołgów ale pomimo to jechała wpie**olić niemcom.
Odpisz
18 lipca 2014, 14:09
@ziomek2009: Polska w 2 wś miała mało wszystkiego a i tak spuściła wpie*dol ZSRR i III Rzeszy.
Odpisz
18 lipca 2014, 15:18
@XANDER47: a potem szlak ich trafił fuck logic
Odpisz
19 lipca 2014, 12:44
@ziomek2009: Ale przyznaj, że nasi żołnierze mieli mało szans a i tak wytrzymali długo.
Odpisz
19 lipca 2014, 13:02
@XANDER47: no a jak ci w Westerplatte najlepsi :) 700 Polaków vs 2400 nazistów u Niemców wielu zabitych a u nas paru rannych
Odpisz
23 marca 2017, 18:41
@ziomek2009: 1vs40
Odpisz
7 lipca 2017, 21:30
@ziomek2009: *kop kop* westerplatte to było jak tych 300 spartan co persów powstrzymywali gdyby nie to że kupiliśmy europie trochę czasu byłoby gorzej
Odpisz
18 lipca 2014, 13:49
>Francja
>Czołg z gąsiennicami
Wybierz jedno
Odpisz
18 lipca 2014, 15:18
@Halo55: jedno :]
Odpisz
18 lipca 2014, 12:08
To nie poddanie tylko strategiczne wycofywanie się
Odpisz
18 lipca 2014, 13:44
@dawidkowalski01: Tak samo jak ucieczka to szybkie oddalenie się od przeciwnika będąc odwróconym do niego plecami
Odpisz
18 lipca 2014, 09:10
dopiero po minucie zobaczyłem flagę FrancjiiXD
Odpisz
18 lipca 2014, 11:32
ja spojrzałem na tytuł... po co komplikować sobie życie?
Odpisz
15 lipca 2014, 11:57
raczej wycofać (jak nie rozumiecie to chodzi o to że to francja)
Odpisz
18 lipca 2014, 10:57
@bylejakbylegdzie: spie**olić
Odpisz
18 lipca 2014, 07:18
Nwm. czy wiecie ale oni mieli dość już po pierwszej wojnie.
Odpisz
14 lipca 2014, 22:25
haahhahah, śmiszne
Odpisz