Pamiętam jak w gimnazjum baba od matmy mi nie chciała wstawić 5 i wymyślała coraz to kolejne rzeczy żebym się zniechęcił
A popraw to i tamto
A weź udział w konkursie
A zrób jakieś dodatkowe zadania
Ale ostatecznie wszytsko z tego zrobiłem i z takim załamaniem powiedziała ,,bo już masz tę piątkę"
Fakt że jej tak nosa utarłem był cenniejszy niż jakieś punkciki do liceum...a potem się zwolniła więc chyba nie mogła znieść porażki lol
Komentarze
Odśwież20 marca 2024, 15:42
anime:
Noragami
nie oglądałem, więc nie wiem o czym to konkretnie jest :D
Odpisz
19 marca 2024, 07:37
Ja w podstawówce ocenę z geografii poprawiałem i poprawiła mi na gorszą
Odpisz
18 marca 2024, 19:02
Pamiętam jak w gimnazjum baba od matmy mi nie chciała wstawić 5 i wymyślała coraz to kolejne rzeczy żebym się zniechęcił
A popraw to i tamto
A weź udział w konkursie
A zrób jakieś dodatkowe zadania
Ale ostatecznie wszytsko z tego zrobiłem i z takim załamaniem powiedziała ,,bo już masz tę piątkę"
Fakt że jej tak nosa utarłem był cenniejszy niż jakieś punkciki do liceum...a potem się zwolniła więc chyba nie mogła znieść porażki lol
Odpisz
18 marca 2024, 19:08
@CupOfWater: Epic win
Odpisz