"Jestem zbyt bogaty, żeby patrzeć na jakichś żebraków"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2024, 19:02
Śmieszne jest to, że 200 lir to ok. 25 zł
Jeden Kazik to już fortuna
Odpisz
21 marca 2024, 20:31
@Cymbal: Kiedyś dawno jak byłem na wakacjach w Turcji, jedna lira kosztowała powyżej jednego złotego.
Odpisz
21 marca 2024, 20:50
@flamefrost20: teraz mają bardzo dużą inflacje przebijająjcą naszą kiedy mieliśmy 18%
Odpisz
22 marca 2024, 01:23
@flamefrost20: powinniśmy podziękować erdoganowi że utrudnia turkom odtworzenia turcji osmańskiej
Odpisz
22 marca 2024, 07:34
@sowiecki_szpieg: Erdogwn to grecki agent potwierdzenie
Odpisz
22 marca 2024, 12:16
@sowiecki_szpieg: ale próbuje zislamisować naród. Hagia Sophia jest znowu meczetem
Odpisz
21 marca 2024, 21:54
Im bogatszy jesteś tym bardziej zaczynasz mnie interesować.
Odpisz
20 marca 2024, 18:36
Chyba już wiem jak rozwiązać problem biedy na świecie
Odpisz