Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojtek36

22 marca 2024, 09:21

Piractwo to nie kradzież. To jest naruszenie praw autorskich. "Powielanie i dystrybucja własności intelektualnej bez zgody właściciela"

Avatar Wojo3200

1 lipca 2024, 15:13

@Wojtek36: jesteś moim multikątem?

Avatar Psycholog_Aku

Edytowano - 20 marca 2024, 21:09

Nawet w pełnej cenie nie warto tego piracić.

W ogóle gier indie moim zdaniem nie powinno się piracić, bo ich twórcy odwalają kawał świetnej roboty, robiąc to co kochają.
Jak myślicie dlaczego takie gry jak terraria i czy stardew Valley, są jednymi z najczęściej kupowanych produktów na steam?
Bo są w ...j dobre, tanie i da się je uruchomić na ziemniaku.

Dla mnie piracenie to przede wszystkim bunt przeciwko chciwym korporacją co każdą nową grę chcą nam upchnąć za 300 złoty (+ dlc i mikro transakcje).

Tak samo z emulatorami. Tych gier i tak Nintendo już nie produkuje.

Ostatnio nawet specjalnie kuliłem grę która już miałem wcześniej pobraną za darmo z samego szacunku do deweloperów.

Avatar ioioio

21 marca 2024, 16:24

@Psycholog_Aku: ewentualnie piracenie aby przetestować daną grę, a potem jej kupienie

Avatar Gamator

21 marca 2024, 16:44

@Psycholog_Aku: jeszcze Faith the unholy trinity

Avatar TheGreatcat

21 marca 2024, 16:47

@Psycholog_Aku: Dlatego palworld kupiłem 2 dni po premierze, a wszystkie gry nintendo spiraciłem.

Avatar TeaGuy

21 marca 2024, 22:40

@ioioio: ja zamierzam kupić rimworld

Avatar wiedeni

20 marca 2024, 18:55

?

Avatar
Gooddude

20 marca 2024, 18:58

@wiedeni: piratowanie podopowieści kiedy to jest na wyprzedaży więc tak tobi lis traci mniej pieniędzy

Avatar GHouste

20 marca 2024, 18:58

@wiedeni: jeśli dobrze kumam to ziom piraci grę gdy ta jest na promocji żeby twórca gry zamiast stracić 30 złotych dlatego że ziom spiracił grę to traci on tylko 10 złotych

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2024, 19:18

"traci" pieniądze których nie miał?

Avatar Murarzowa

20 marca 2024, 20:56

nie marudź poziomka

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2024, 16:47

@Murarzowa: To daj mi 100 złotych

Avatar CzerwonyPoniacz

21 marca 2024, 16:33

Ostatni raz jak piraciłem gry to było jak studiowałem i nie pracowałem od tamtej pory w co chce zagrać to kupuje
Z drugiej strony to nie wymagam żeby ktokolwiek płacił za gry, dla mnie to po prostu wsparcie twórców

Avatar Cymbal

20 marca 2024, 19:00

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Murarzowa
Dodane przez: Murarzowa

Nie idź!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie są aż takie pyszne

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka