Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie są aż takie pyszne
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2024, 09:21
Piractwo to nie kradzież. To jest naruszenie praw autorskich. "Powielanie i dystrybucja własności intelektualnej bez zgody właściciela"
Odpisz
1 lipca 2024, 15:13
@Wojtek36: jesteś moim multikątem?
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2024, 21:09
Nawet w pełnej cenie nie warto tego piracić.
W ogóle gier indie moim zdaniem nie powinno się piracić, bo ich twórcy odwalają kawał świetnej roboty, robiąc to co kochają.
Jak myślicie dlaczego takie gry jak terraria i czy stardew Valley, są jednymi z najczęściej kupowanych produktów na steam?
Bo są w ...j dobre, tanie i da się je uruchomić na ziemniaku.
Dla mnie piracenie to przede wszystkim bunt przeciwko chciwym korporacją co każdą nową grę chcą nam upchnąć za 300 złoty (+ dlc i mikro transakcje).
Tak samo z emulatorami. Tych gier i tak Nintendo już nie produkuje.
Ostatnio nawet specjalnie kuliłem grę która już miałem wcześniej pobraną za darmo z samego szacunku do deweloperów.
Odpisz
21 marca 2024, 16:24
@Psycholog_Aku: ewentualnie piracenie aby przetestować daną grę, a potem jej kupienie
Odpisz
21 marca 2024, 16:44
@Psycholog_Aku: jeszcze Faith the unholy trinity
Odpisz
21 marca 2024, 16:47
@Psycholog_Aku: Dlatego palworld kupiłem 2 dni po premierze, a wszystkie gry nintendo spiraciłem.
Odpisz
21 marca 2024, 22:40
@ioioio: ja zamierzam kupić rimworld
Odpisz
20 marca 2024, 18:55
?
Odpisz
20 marca 2024, 18:58
@wiedeni: piratowanie podopowieści kiedy to jest na wyprzedaży więc tak tobi lis traci mniej pieniędzy
Odpisz
20 marca 2024, 18:58
@wiedeni: jeśli dobrze kumam to ziom piraci grę gdy ta jest na promocji żeby twórca gry zamiast stracić 30 złotych dlatego że ziom spiracił grę to traci on tylko 10 złotych
Odpisz
20 marca 2024, 19:18
"traci" pieniądze których nie miał?
Odpisz
20 marca 2024, 20:56
nie marudź poziomka
Odpisz
21 marca 2024, 16:47
@Murarzowa: To daj mi 100 złotych
Odpisz
21 marca 2024, 16:33
Ostatni raz jak piraciłem gry to było jak studiowałem i nie pracowałem od tamtej pory w co chce zagrać to kupuje
Z drugiej strony to nie wymagam żeby ktokolwiek płacił za gry, dla mnie to po prostu wsparcie twórców
Odpisz
20 marca 2024, 19:00
Odpisz