Hiszpania to stan umysłu, ale bardzo fajny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Powodzenia
No to posłuchane
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2024, 09:37
Muchas gracias. Me encanta español
Odpisz
26 marca 2024, 15:50
@Fandomowx: el español* w tym kontekście, ale tak
Odpisz
26 marca 2024, 20:13
@nightmare_fredbear: nie ogarniam ,,el", ,,la" itp. W angielskim nie ogarniam ,,the", ,,a".
Odpisz
26 marca 2024, 21:50
@Fandomowx: generalnie to w hiszpańskim częściej używasz rodzajników określonych niż tego nie robisz, JEDNAKŻE dość istotne info:
Języki prawie zawsze mają El (el español, el portugués, el polaco, el vietnamita) CHYBA, że są z przyimkiem en, wtedy go nie mają
Jeżeli myjesz coś, coś cię boli itp, to wtedy "me [czasownik] [rodzajnik] [rzeczownik]", praktycznie nigdy nie będzie czegoś jak "[czasownik] mi(s) [rzeczownik]": czyli "me lavo las manos" a nie "lavo mis manos" oraz "me duele la cabeza" a nie "duele mi cabeza"
Odpisz
26 marca 2024, 21:14
Psioczą? Połowa z nich ma na to wyj*bane i sami nie stosują xd
Odpisz
26 marca 2024, 10:38
Tak samo polacy
Odpisz
26 marca 2024, 09:32
Amerykanie nie odróżniają were od we're i where
Tak samo you're od your
Odpisz
23 marca 2024, 16:05
Przecież murykanie nie potrafią podstaw własnej gramatyki
Odpisz
23 marca 2024, 15:00
Mem chyba robiony przez nauczycielkę angielskiego tuż przed pójściem na urlop macierzyński. Brytole tak bardzo kaleczą swój język że ich to nie obchodzi.
Odpisz
23 marca 2024, 11:27
Odpisz
23 marca 2024, 11:05
Nierel, amerykańce mówią gorzej po angielsku ode mnie pzdr
Odpisz
23 marca 2024, 10:09
Te Amerykanie i Brytyjczycy: *mylą your z you're*
Odpisz
23 marca 2024, 09:33
*Polacy
Odpisz
23 marca 2024, 10:04
po polsku wystarczy jedno...
wiadomo które ;P
Odpisz
23 marca 2024, 10:04
@piotrkacz: ah tak
Słowo które można użyć zawsze
Odpisz
23 marca 2024, 09:42
Kiedyś zajęłam 3 miejsce w konkursie bo musiałam przebrać się za panią wiosnę z Hiszpanii
To było bardzo dawno temu
Odpisz